zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
ono24.info
Syn Przewodniczącej Rady Miejskiej świadczył usługi na rzecz gminy!
23 października 2017 r. | 18:01
36

Janusz Nowak - prywatnie syn Przewodniczącej Rady Miejskiej - Stanisławy Nowak - właściciel firmy P.P.H.U. GLADIUS JANUSZ NOWAK w 2016 i 2017 roku świadczył na rzecz gminy Żarki usługi w zakresie "organizacji wystawy rycerskiej", "wystawy historycznej" oraz "atrakcji rycerskich". Nowak z tego tytułu zarobił 7046 zł.

Nie zapytam nawet o moralność związaną z oferowaniem usług gminie Żarki, będąc przy tym synem Przewodniczącej Rady Miejskiej. Ale dlaczego w tej gminie tak dużo jest powiązań rodzinno-biznesowo-samorządowych?

Poniżej faktury przesłane przez urząd.

PAWEŁ GĄSIORSKI36 odpowiedzi na “Syn Przewodniczącej Rady Miejskiej świadczył usługi na rzecz gminy!”

 1. Wyborca pisze:

  jedna wielka klika

  0
  0
 2. SMERFY pisze:

  Ja pindole ale jaja oni już chyba na łby poupadali ?

  0
  0
 3. Marcin Labocha pisze:

  Proszę dodać, że Janusz to jest nauczyciel ZS w Żarkach

  0
  0
 4. teofil-rowerzysta pisze:

  A ja myslałem że nasza Koleżanka jest czysta i nie bawi się w powiazania gminno – rodzinne biznesy szok i synalków usadziła w naszych szkołach żeby daleko nie musieli jeżdzić SKANDAL Pokpiła się nasza Koleżanka

  0
  0
 5. bruno pisze:

  prosze wymienic choc jedna osobe z zarek ktora zna sie w temacie rycerstwa posiada odpowiednie akcesoria z epoki i mogla by zajac sie organizacja takiej imprezy bo ja nieznam . Wiedz po co te oszczerstwa ????? Czy dzieci radnych maja byc bezrobotnymi czy skoro sie ksztalcili podkreslam ksztalcili nie moga zostac nauczycielami w gminie wedlug waszego toku myslenia musieli by pracowac conajmniej w katowicach to bez sensu sa wypowiedzi ludzie zjada was ta nienawisc brak slow

  1
  0
 6. Staśka pisze:

  To było pewne !!! Że pan Bruno zaraz zrobi wpis,,,,obrońca Uciśnionych !!!Pokrzywdzonych przez Los ! ! ! ,,,,,,,,,

  0
  0
 7. Staśka pisze:

  Panie Bruno chyba pan zna takie słowa jak : Kumoterstwo,Kolesiostwo,Nepotyzm, i tym podobne nazewnictwo !!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. SMERFY pisze:

  Bruno ty z Rycerza to masz łeb zakuty. Zrozum bruno że już nikt nie ma siły czytać twoich wpisów. Jedž ty do Macierewicza to Misiewicza zastąpisz. Tyś taki jest głupi czy tak ci każą pisać ?

  0
  0
 9. zawada pisze:

  A MOWIŁAM ZE RADNI TO SĄ POWIAZANI Z NASZYM BURMISTRZYM ZEBY SIEDZIELI CICHO TO PRACE CÓRKA SYN DOSTAJE TU I TAM W WODOCIĄGACH W SZKOŁACH CHOBY MAJĄ W PIŁKE NORZNĄ MIELĄ KASE A NASZ BURMISTZRZ MA CO CHCE I SOBIE UCHWALA I KLEPIE

  0
  0
 10. WAŻNIAK pisze:

  bruno za Papę Smerfa to zdajesz sobie sprawę że dokopalibyśmy ci do tyłka, to czytaj to co ci piszą znajomi Smerfów. Jak sobie kopiesz w gale to baw się tą piłką i nie obrażaj innych bo dostaniesz czerwoną kartkę.

  0
  0
 11. monia pisze:

  Witam to te dzieci radnych a w szczególności dzieci Pani Naszej Wielkiej Stanisławy Nowak często się pojawiają na MALCIE też się szkolili a kto bez znajomości i bez ŁAPÓWKI dostanie posadę w naszej Gminie jak tu ręka reke myje nawet sąsiedzi Pani Nowak raz pojechał mąż czyli nauczyciel wf a w nastepnej turze jego żona uczy młodsze dzieci 1- 3 co w szkolnictwie uczą w podstawówce też się szkolili kto za to odpowiada kto to rozlicza te Panie z urzędu co tyle premii podostawały i musza siedzieć cicho

  0
  0
 12. gniewko pisze:

  Panie Bruno bierze się najlepszych z najlepszych a widzę że tutaj ktoś przesadził ktoś z zapłatą.Panie Bruno czy ma pan coś do zarzucenia Rycerzom z Ogrodzieńca bo za tr pieniążki to byśmy zrobili pokaz jak trzeba. Kto u was w Gminie to zamawiał bo widzę że chyba nikt z urzędników nie pofatygował zapytać o ofertę konkurencji o takim profilu.Strasznie macie rozrzutną Gminę i Dobrodziej widzę dla swoich to ciepie kasą ale to muszą być jakieś powiązania i plecy

  0
  0
 13. SĘDZIA pisze:

  Droga monio tutaj powinien Wojewoda zainterweniować bo jeśli są sygnały że nauczyciele Wychowania Fizycznego jeżdżą na Maltę dokształcać się w języku angielskim to o zgrozo czy oni potem z gwizdka angielskiego będą korzystać ? To jest wręcz nie możliwe że to Burmistrz tą patologię nadzoruje? Powinni zwrócić pieniążki za te wyjazdy bo to pojechali na balangi a nie nauki i tutaj idę o zakład ? Chyba że teraz ci nauczyciele biorą zastępstwa z lekcji języka angielskiego ale oni chyba nawet nie potrafią przedstawić się w tym języku . Jak takich Cwaniaków i Pasożytów eliminować ze społeczności bo to są złodzieje , gdzie rodzice albo rodzina im to załatwia ? Jest w tych Żarkach takie zacofanie jak na Ukrainie

  0
  0
 14. ODWAŻNY pisze:

  Patologio Żarecka, bo tak należało by się zwracać do większości autorów powyższych wpisów, czy Wy wszędzie widzicie ,, przekręty ” ? Nauczyciele wyjechali na Maltę zaraz nakręcacie się że nie Ci co trzeba, bo to znajomi dyrektorki itd. jeśli wyjechali by nauczyciele angielskiego zaraz pojawiły by się wpisy że wyjechali a przecież język znają więc po co i dlaczego itd, itd . Czytając komentarze pojawiające się pod artykułami na tym forum ukazuje się obraz społeczeństwa Żareckiego podzielonego na tych narzekających i na tych przedsiębiorczych coś robiących w swoim życiu. Komentujecie tu jak nakręceni że to przecież syn Przewodniczącej Rady Miasta i to na pewno był przekręt itd, a czy Pan Janusz to ma zakaz udzielania się i organizowania czegoś w Żarkach ? Robi to z powodzeniem po całym kraju, jest w tym naprawdę dobry więc już w Żarkach nie może ? Bo mama jego jest radną i przewodniczącą ? Czy wybierając jego jako organizatora tych imprez ktoś inny został pokrzywdzony, bo nie został wybrany ? Pewnie nie, – ale tego żadne z Was już nie sprawdzi. Na każdym kroku jest krzyk, bo to SYN BURMISTRZA, bo to SYN PRZEWODNICZĄCEJ, bo Pani Rzecznik ma za dużo itp, itp. Ja Wam napiszę tylko że dobrze że mamy tak przedsiębiorczych ludzi w tych Żarkach, dobrze że robią u Nas biznesy, dobrze że dzieci ich idą w ślady rodziców i też działają w sferze biznesu a Wy moi hejterzy zanim zaleje Was całkowicie ta ,, POLSKA ŻÓŁĆ ” spójrzcie na swoje życie i odpowiedzcie sobie na pytanie: ,, Czy coś zrobiliście – jakikolwiek biznes w powodzeniu którego ten Wasz wyimaginowany ,,układ Żarecki” przeszkodził ? “

  0
  0
 15. Staśka pisze:

  Panie ODWAŻNY pan równieź jest Hejterem !!! Gdyby pan był taki odważny to podpisał by się pan swoim imieniem i nazwiskiem!!!! Jakim prawem pan nazywa ludzi piszących na tym samym portalu .zacytuję pana ,,Patologia Żarecka,, Mam też pytanie do pana ?czy pan ma jakieś informacje na temat biznesów,wykształcenia osób które pan nazwał Patologia Żarecką ???????

  0
  0
 16. Staśka pisze:

  Jeszcze jedno pytanie ? Czy Bruno zmienił się w Odważnego?Ten sam język,ta sama retoryka!

  0
  0
  • bruno pisze:

   nie ja to ja widocznie sa jeszcze inni normalni ludzie w zarkach a stwierdzenie zalani zólcia bardzo mi sie spodobalo a ty skoro jestes tak odwazna to sama sie przedstaw.

   0
   0
 17. Staśka pisze:

  Panie Bruno brudzia raczej oboje nie piliśmy!!! Panu się spodobałó stwierdzenie ,,zalani żółcią ,,, Mnie nie spodobało się nazwanie mieszkańców Gminy ,,Patologia Żarecka,, ! Natomiast spodobało mi się wyimaginowany ,,układ Żarecki ??????????????

  0
  0
  • bruno pisze:

   zbyt wiele filmow sensacyjnych w twym zyciu polecam komedie napewno po jakims czasie zólc z pani zejdzie i bedziesz cool bo zycie ma zawsze slodko-gorzki smak

   0
   0
 18. Staśka pisze:

  Dobranoc ! Dyskusja z panem to bicie piany! Życzę słodko-gorzkich snów !

  0
  0
 19. Turek pisze:

  bruno ty to myślisz że tymi pierdołami ludziom zamydlisz ? Paweł Wnuk to następny pajac z gimnazjum żareckiego i co ten frajer tam robi to nie wiem ale bruno wiedz że Paweł Wnuk to szwagier dyrektorki gimnazjum Janochowej ale tu bruno znowu związku nie widzisz ? bruno tyś jest normalny zakapior i wrź przestań pieprzyć bo co ty myślisz że oni tam latają się uczyć angielskiego ? to niech im rodzice zrobią sprawdzian ? Przecież oni tam latają bawić się i pić i tylko oprócz Wnuka bo on jest jakiegoś kosmicznego wyznania że nie pije alkoholu przy wszystkich a tylko za kotarą ale on i tak jest inny bo z biblioteki szkolnej chciał usunąć książki z duchami , to on tam pod sufitem to ma równo , No ale on długo pilnował i pracował z dziećmi z Domu Dziecka w Górze Włodowskiej No to widać że coś z nim się podziało. Malta i nauka języka angielskiego ? Bzdura i tyle panie bruno i tam jeżdżą same tylko obżartusy.

  0
  0
 20. SMERF HARMONIUSZ pisze:

  To niech ten Rycerz szuka nowych rynków zbytu jak buciki nie wypaliły. Naprzykład Malbork ,Sztum,Książ Wielki itp., niech mamusia nie załatwia biznesików przez POdlejskiego bo to FEEEEE. I jesze jedno pani nie ma w imieniu E a to jest najważniejsze.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *