zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
fot. UG Mstów
Szkolenie w zakresie Eko design obrazów z mchu
31 stycznia 2022 r. | 12:20
2

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Żarki na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu:

09 lutego 2022 r. (środa) godz. 16:15 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, ul. Moniuszki 2, 42-310 Żarki. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do tworzenia obrazu z mchu i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu w MGOK w Żarkach mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: biuro@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty w zakresie Eko design – obrazy z mchu w Żarkach prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Żarki.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni. /UMiG/2 odpowiedzi na “Szkolenie w zakresie Eko design obrazów z mchu”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Niech się nie kompromitują. Skontaktujcie się z “wachlarze bojowe”. Zrobicie performance, gdzie matka ziemia zrobi wymowne spojrzenie, będą przełamujące śpiewy, i ekologiczne ptaki z płyty bez śladu węglowego. Wy się za robote weźcie.

  19
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Poznaje tu dwóch ekologów Elytarnych, tzn burmistrza Żarek Podlejskiego i lewitujacego radnego Zaczkowskiego. Matka ziemia będzie z Was dumna bo ludzie nie za bardzo. Mech w głowie i na głowie. Żenada lewacka.

   19
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *