bezchmurnie
17°
13°
środa
Reklama
Szlęk z kamerą odwiedza Wyporską…
17 grudnia 2018 r. | 13:11
40

Dariusz Szlęk po komisji skarg i wniosków pojechał z kamerą do dyrektor Anny Wyporskiej do Szkoły Podstawowej w Zawadzie, by zapytać ją o powody jej nieobecności na komisji, na której miała być rozpatrywana skarga złożoną na nią przez nauczycielkę tej szkoły. Jak to wyglądało?

Zobaczcie wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Na zadane pytania do pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie im.11 Listopada otrzymałem odpowiedź cyt. "Proszę opuścić szkołę, proszę wyjść, nie udzielę informacji panu."Czy nazwa 11 Listopada jakie imię nosi ta Szkoła w Zawadzie to żart bo nie nawiązuje jakoś do tej daty historycznej i najważniejszej dla Polski.Zachowanie pani Dyrektor Anny Wyporskiej jest chyba zaczerpnięte z zachowania Burmistrza Klemensa Podlejskiego ,który to na spotkaniach przedwyborczych też krzyczał w stosunku do mojej osoby że cyt. „Pan nie jest mieszkańcem i proszę opuścić salę, pan nie może zabierać głosu bo nie jest pan mieszkańcem itp."Na jednym ze spotkań przedwyborczych w Jaroszowie Burmistrz Klemens Podlejski wezwał Straż Miejską z Żarek i Policję z KPP w Myszkowie aby usunęli mnie siłą ale nic nie wskórał bo interwencja była bezzasadna.Tak ma wyglądać wolna i niepodległa Polska ???

Gepostet von Dariusz Szlęk am Sonntag, 16. Dezember 2018

 40 odpowiedzi na “Szlęk z kamerą odwiedza Wyporską…”

 1. mieszkanka pisze:

  jedno warte drugiego …………….

  15
  24
 2. Wyborca dwa pisze:

  Ta pani w tych domowych papućkach bardziej na wożną szkolną wyglada a nie na dyrektora szkoły.Takie zachowanie w dawnych czasach było domeną woźnych. Pokrzyczeć i wszystkich do pionu postawić

  40
  5
  • Woźna pisze:

   Woźna też stanowisko,niekonieczne musi chodzić w papućkach ;a propos jeśli już mówimy o wyglądzie to fajną kurtkę miał Dziennikarz. a kto to była ta Pani co przyszła do gabinetu Dyrektora ?A Pani Dyrektor niekonsekwentna : poleca Dziennikarzowi opuścić budynek placówki a za moment pyta czy poprosić Panią co wycofała skargę?

   34
   1
  • Powaga pisze:

   Do ,,wyborca dwa”
   Dokładnie tak się zachowuje, jakby angaż wskazywał na Woźną a nie na dyrektora…!?
   W sumie to pamiętam jak w szkole podstawowej w Żarach Pani woźna na przerwie napierniczała swojego syna dziennikiem po głowie krzycząc coś kur.ła narobił ośle!!!?? 🙂 🙂
   To były czasy hahaha

   33
   1
  • ZGRYWUS pisze:

   A ta pani co wbiegła ratować dyrektor Wyporską w tej plażowej bluzeczce i zatrzaskując drzwi operatorowi kamery to co to za GĘŚ WYŚCIGOWA ? Z nagrania można odczytać że to straszna następna jędza i aż się boję jak ona też ma kontakt z dziećmi to szkoda dzieci.

   30
   5
 3. Bruno pisze:

  Mmmm jaka agresja….?!
  Uwielbiam takie….i chyba zaproszę na Koziegłowy city Sexy-dence-party!?
  Tylko piąteczek jest jeszcze daleko ;-( 🙁

  29
  1
 4. bruno pisze:

  mediami hahaha jakie to sa k,,,,,,,a media jakajacy sie i nie umiejacy sie wysłowic człowiek udajacy dziennikarza !!! taka mamy fajna gmine a takich (tu brakło mi fantazji na okreslenie ) dziennikarzy gminnych ? .Nastepnym razem PANI ANIU prosze wezwac policje zeby przedmuchali naszego dziennikarza bo na trzezwo to chyba nikt sie tak nie przycina :)i domniewam jak domniewa w kazdym temacie nasz dziennikarz ze kamerka szybko by zgasła ?

  10
  36
  • bruno pisze:

   Ps.
   Ok dobrze, wydało się, jestem gejem 🙂 więc proszę powiedzieć niech przyjadą też do mnie by mnie przedmuchać, najlepiej z całą kompanią tak z 300… tylko uprzedzam nie na trzeźwo, bo jestem naprawdę brzydki!!!?? 🙂

   20
   2
   • Zyzio pisze:

    Masz rację bruno, gmina jest bardzo fajna. Każdy z notabli robi co chce nie patrząc na reguły. Prawie tak jak w filmie “Miasto bezprawia”. Tutaj też tego prawa za wiele nie ma. Tzn. prawo mają przestrzegać tylko zwykli obywatele, ci z górnej półki już niekoniecznie.

    18
    1
  • HARMONIUSZ pisze:

   A może pani dyrektor podniosło się znacznie ADHD z powodu bliskości FERMY KURZEJ i ma na nią wpływ zapach ,który pochodzi z tej fermy ? Może to sprawa mennopauzy bo burmistrz Podlejski mówił o tym na posiedzeniu komisji ?

   24
   2
   • Zenon pisze:

    Harmoniusz i tutaj masz chyba rację łącząc twój wpis.?
    Bo burmistrz nie chciał obrazić kobiet, ale w przełożeniu chodziło chyba o??
    ,, Jeżeli dwie kury, jedna z ADHD a dwie z menopauzą się dziobią to jak się już podziobią to później się i tak pogodzą!!??.. i tak zawsze się dziobią czyli wszystko jest ok…!??
    Więc to normalne i nie ma w tym nic dziwnego, proste i koniec posiedzenia!!!? ..

    11
    1
 5. Grift pisze:

  Ale ten Pan sterydami napakowany pan szlęk
  Jest bez wstydu gdzie on ma kulturę to jedno badziewie
  A że pani Basia ma coś z głową ,proszę panie szlęk rasem udać się do dobrego psychiatry naprawdę wy oboje z Basią musicie skorzystać
  A nie wieszajcie się po dyrektorce pani Ani
  Rozumiem moi kochani ty Daruś i ty Basiu jesteście chorzy więc polecam dobrego psychiatrę
  Jak znajdę podam wam adres
  Masakra z wami

  10
  39
  • bruno pisze:

   Grift, ty nie dawaj adresu bo ten psychiatra sam zgłupiał po próbie leczenia twojego przypadku 🙂 🙂
   Na tę chwilę to widać gołym okiem że pani dyrektor to oaza spokoju, naprawdę to widać jak strasznie panuje nad emocjami ..? 🙂 🙂

   25
   4
  • Barbara pisze:

   Choroba psychiczna objawia się brakiem samokontroli. Myślę że bruno już dawno na tym portalu stracił kontrolę nad sobą. Grift może te uwagi, podsuniesz tym którzy rzeczywiście potrzebują pomocy.

   26
   2
 6. bruno pisze:

  Prawdziwy JANUSZ dziennikarstwa 🙂

  8
  28
 7. niegrzeczny pisze:

  tyle chałasu w tak błachej sprawie 1 dlaczego wielce SP dyrektor nie stawiła sie w urzedzie gminy 2 człowiek niemający nic na sumieniu dąrzył by do wyjasnienia sprawy 3 zmuszanie kogos do wycofania zarzutów pod jakowas presja to przestepstwo

  32
  2
 8. niegrzeczny pisze:

  dzieki Panu Darkowi czwoki widzicie prawdziwy obraz władzy

  37
  5
 9. zuza pisze:

  Panie Darku pokazal Pan prawdziwy obraz Dyrektorki i jej zachowanie jak ona jest zestresowana z tego co ja czeka w przyszlosci morze bedzie sprzataczka bo na nia wyglada i morze wyrzywac sie nad szczotka i sciera a nie nad ludzmi naj lepiej wygladala Pani ktora weszla do kancelari obraczyni Dyrektorki Pani Dyrektor jak mozna tak perfidnie klamac ze Pani Basia jest chora a morze ten uklad jest chory i musi sie leczyc morze kupic Pani obuwie przeciez nie jest Pani w Szpitalu szkoda ze nie miala Pani szlafroka to by Szlek odpuscil bo chorej sie nie atakuje Pani Basiu glowa do gory cheba ze Wyporska sprowadzi psychiatre i zbada wszystkich

  31
  4
  • Życzliwa pisze:

   Proszę mi tu psów nie wieszać na Panu Darku. Jeden odważny, nie bojący się demaskować anarchii.Brawo, niech Pan dalej tak trzyma.

   27
   2
 10. Corka i konkubina??? pisze:

  Ćwierkają ptaszki że w Zawadzie zatrudnili córkę byłego radnego i konkubine obecnego członka naszej rady .Panie Darku niech pan sprawdzi czy to prawda? Może dlatego papuciowa taka pewna siebie.

  23
  2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Tak to się zgadza byłego Radnego Sołectwa Zawady i Czatachowa Rady Miejskiej w Żarkach Włodzimierza Skrzypiciela obecnie córka pracuje w Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Zawadzie w oddziale przedszkola i jest opiekunką Grupy Najmłodszych Przedszkolaków.
   Co do Radnego Łukasza Raroka będziemy wnioskować od odsunięcia go podczas pracy Komisji Skarg,Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Żarkach podczas wnoszonych skarg dotyczących Szkoły Podstawowej w Zawadzie w związku ze sprzecznością interesów poinowactwa jakie zachodzi w przypadku Radnego Łukasza Raroka.
   Już podczas pierwszej skargi wniesionej przez panią Barbarę Klimas to moim zdaniem pan Radny Łukasz Rarok odnosząc się do etyki to powinien na samym początku zgłosić Przewodniczącemu Labosze że nie będzie brał udziału w rozpatrywaniu skargi na wyżej wymienione zaszłości ale podkreślam na samym początku rozpoczęcia posiedzenia Komisji.
   To samo tyczy się Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarkach Mariusza Pompy ,gdzie w Szkole Podstawowej w Zawadzie jest zatrudniona jego córka i żona to w tym momencie nie powinien w ogóle oceniać tej sytuacji zaistniałej merytorycznie ponieważ w mojej ocenie jest Radny Pompa w tej sytuacji osobą stronniczą.
   Co gorsza Radny Pompa nie jest członkiem Komisji Skarg i jego obecność była zbędna ponieważ nie bierze Radny Pompa udziału w głosowaniu a tutaj dość że się wstawił na posiedzenie Komisji Skarg to jeszcze usiadł za Stołem Prezydialnym gdzie nie jest Radny Pompa ani Przewodniczącym ani zastępcą.
   Duża nadgorliwość i zupełnie nie potrzebna ale obstawał Radny Pompa za oddaleniem dalszego postępowania ze zrozumiałych względów w tym momencie.

   32
   2
 11. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Drodzy mieszkańcy sprawa mobbingu w Zawadzie się nie skończyła bo 19 grudnia 2018 roku o godzinie 08.00 mamy kolejne posiedzenie Komisji Skarg,Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Żarkach.
  Będzie ona dotyczyła skargi na Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zawadzie Annę Wyporską złożoną przez rodziców.
  Będzie LIVE z posiedzenia tej Komisji. Zapraszam do oglądania.

  29
  4
  • Zyzio pisze:

   Już mi szkoda przewodniczącego.

   18
   3
   • ZGRYWUS pisze:

    Nie będzie źle podszkoli radną Monika Radosz przewodniczącego Labochę w czytaniu na wyścigi bez zrozumienia tekstu dla słuchających i będzie czeski film. Radna Monika Radosz jest najszybciej czytającą osobą w gminie. Przewodniczący Labocha najpierw musi nauczyć się alfabetu.

    18
    2
 12. przyjaciel? pisze:

  Zyzio mnie go nie szkoda ,bo niby dlaczego ? Ten człowiek z chorą ambicją nie zdaje sobie sprawy ze swoich ułomności

  17
  2
 13. bruno pisze:

  No i na co jutro liczy nasz gminny …….na show ?znów go zgasza bystrzejsi od niego !!!nawet gdyby komisję prowadzil przedszkolak z Zawady to i tak masz dziennikarz jak zawsze zmieni kolor twarzy i tyle będzie z tego slabego kabaretu ?

  5
  19
  • Ciekawy pisze:

   Będziesz jutro Bruno obecny na komisji o godzinie 08.00?? 😉
   Bo taki wyszczekany na forum a tak to cię jakoś nie widać!!!??
   Taki jesteś mały a tutaj leczysz swoje ego??? 🙂 🙂

   13
   2
   • Ciekawy pisze:

    No Bruno! Będziesz jutro czy nie o 8.00 w UMIG???
    Bo ja jutro o godzinie 8.00 wlączam live z UMIG, będzie nowy sweterek z reniferami od mamusi?? ewentualnie moze jakaś wypasiona kamizelka??
    Zapobiegawczo będę na kiblu oglądał bo można narobić w gacie ze śmiechu…!!!?
    To w sumie taki nowy kabaret
    ,,Paru Nienormalnych”???? 🙂 🙂

    16
    1
 14. niegrzeczny pisze:

  Panie Darku prosze jeszcze poruszyc na komisji sprawe mieszkan na Wysoce czy przyznane zostały naprawde osobom potrzebujacym

  18
  1
 15. niegrzeczny pisze:

  ciekawy jest jeszcze temat zatrudnienia żony pana Pompy w szkole z tego co mi wiadomo prowadza pracownie zwiazana z butami jak pogodzic te obowiazki praca w szkole wymaga iles tam godzin pracy

  13
  2
 16. niegrzeczny pisze:

  no to jutro bedzie ciekawie pozyjemy zobaczymy co z tego wyniknie wielki znak zapytania

  12
  1
 17. Gość pisze:

  Pięknie. Gabinet dyrektora otwarty, w środku dane wrażliwe dzieci a pani dyrektor idzie do przedszkola i zamyka za sobą drzwi. Czy ktoś w rej szkole myśli co robi, czy olśnienie przychodzi dopiero po fakcie?

  9
  1
 18. POMOC Z INTERNETU pisze:

  Pierniczek pisze:
  21 grudnia 2018 o 14:22
  Pan radny MP może z prawdą się nie mijać, mówiąc, że małżonka „Nie jest zatrudniona w szkole w Zawadzie”, wystarczy, że zatrudnia ją jakakolwiek inna instytucja samorządową i poniekąd oddelegowywuje ją do „pracy” w szkole.

  5
  1
 19. sąsiad pisze:

  Czytając te bzdury jaka ta Pani jest strasznie biedna i pokrzywdzona nie mogę wyjść z podziwu nad głupotą ludzi, którzy tak myślą, albo raczej ich nie wiedzą jaką ona jest osobą, radzę wcześniej się czegoś o niej dowiedzieć, a dopiero później pisać takie brednie i oczerniać niewinnych ludzi!! Więc może warto wszystkich uświadomić kim tak na prawdę jest Pani Klimas. Po pierwsze uczy dzieci religii i chyba próbuje moralności, której sama nie posiada, przykazań których sama nie przestrzega będąc w związku z żonatym mężczyzną (katechetka świeci przykładem), kłamiąc i mówiąc fałszywe oskarżenia o Pani dyrektor i nie tylko bo POKRZYWDZONYCH przez tą Panią jest znacznie więcej. Nie dalej jak w listopadzie oskarżała na policji inną osobę, o stosowanie wobec niej gróźb pozbawienia zdrowia i życia. Po drugie warto zwrócić uwagę jaką jest ”wspaniałą” opiekunką dzieci których uczy tutaj można dużo pisać ale może w skrócie będzie najlepiej napisać że chodziła pijana po obcym kraju i szukała widoków do malowania a dzieci były pozostawione bez opieki nauczyciela i opieki medycznej a później wracały z udarami słonecznymi i ciężkimi poparzeniami. Mogę jeszcze wiele wymieniać ale chyba już nie warto jeśli ktoś choć trochę myśli zobaczy kim jest ta kobieta i z pewnością zmieni o niej zdanie, nie piszę po to by ją oczerniać tylko prawdę o niej i nikt mi nie może zarzucić że jest inaczej.

  3
  3
 20. Mruk pisze:

  Jak się nauczyciel ma zachowywać jak dyrektor daje przykład i przyzwolenie wlazles między wrony to kracz jak i ony

  4
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *