zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Szykuje się przebudowa ul. Jagodowej i ul. Młyńskiej w Żarkach za blisko 6 mln zł
20 listopada 2020 r. | 11:58
8

Aż 10. firm zgłosiło się do przetargu na przebudowę dróg gminnych – ul. Jagodowej i ul. Młyńskiej w Żarkach. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 5 876 000 zł. Oferty tylko dwóch firm zmieściły się w tym limicie. P.R.D.M. Myszków Sp. z o.o. z Myszkowa zaoferował 5 141 207,51 zł, a Larix z Lublińca 5 845 235,64 zł.

Przebudowa ma zakończyć się do 30 czerwca 2022 roku.

Przetarg zostanie rozstrzygnięty w najbliższych dniach.

Informację z otwarcia ofert możecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Szykuje się przebudowa ul. Jagodowej i ul. Młyńskiej w Żarkach za blisko 6 mln zł”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Jako mieszkaniec Żarek bardzo cieszę się że ciągle coś jest rozbudowywane, unowocześniane. Pan Burmistrz robi dla Żarek i okolicznych miejscowości naprawdę bardzo duzo i bardzo za to dziękujemy.
  Jednak mamy pytanie co z ul. Wrzosowa i ulicami przyległymi? Znajduje się ona ok 1200m od centrum miasta a nie ma tam podciągniętej ani wody, ani kanalizacji (jest tylko prąd i gaz) mieszkańcy muszą kopać studnie by mieć dostęp do bieżącej wody. Droga to dziura na dziurze (jadąc samochodem czy rowerem trzeba naprawdę BARDZO uważac) o oświetleniu ulicy nawet nie wspomnę. Czekamy już dobre kilkanaście lat by coś ktoś wkoncu zrobił (i nie mam na myśli łatania dziur które po deszczu robią się jeszcze większe)
  Pozdrawiam.

  4
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  A co z firmą P. R. D. M. w Myszkowie? Ja tam widzę kwotę 5 141 207,51zł czyli dwóch się mieści w budżecie… Oj artykuł napisany po łebkach albo ktoś miał do szkoły pod górę ?

  2
  1
 3. Mieszkaniec Gminy pisze:

  I tu pojawia się pytanie… Dlaczego akurat Jagodowa i Młyńska?? Tyle domów w centrum bez wody i kanalizacji i nikt o tym nie mówi. Przepraszam Gmina nakazała zgłosić mieszkańcom kto ma szambo i tylko pewnie po to żeby Straż Gminna miała co kontrolować czy na pewno korzysta się gminnej szambiarki za nie małe pieniądze! Niestety mieszkańcy centrum muszą kopać studnie i wywozić szambo a tu Gmina inwestuje w peryferie…… Czyżby mieszkał tam ktoś ważny???

  7
  0
 4. Mieszkaniec centrum gminy pisze:

  O których ulicach w centrum Pan pisze? Remont, a właściwie stworzenie ulic Jagodowej i Młyńskiej jest zaplanowany już od dość dawna, a przy okazji zostanie zapewne zrobiona kanalizacja. Też mieszkam w centrum i mam kanalizację…

  0
  5
 5. raz dwa trzy. pisze:

  To chyba jasne dlaczego ul.Jagodowa i Mlynska ,odpowiem-komus na tym niezmiernie zalezy a z okzji skorzystaja oczekujacy od dawna mieszkancy tych ulic.

  2
  0
 6. Czardaszanki pisze:

  co tak boicie się wymienić kto tam nabył za psie pieniądze działki?
  zaczynając od VICE BURMISTRZA a skończywszy na SKARBNIK GMINY i cały MAGISTRAT ŻARECKI co są lojalni wobec prowadzącego ten teatrzyk

  6
  0
 7. krzyś pisze:

  A gdzie jest sprawdzony wykonawca gminnych fuszerek firma – Marmadex czyżby był za drogi

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *