zachmurzenie duże
15°
11°
czwartek
Reklama
Klemens Podlejski
Topolowa w cieniu kampanii wyborczej
18 kwietnia 2018 r. | 09:17
10

Przez wiele lat tego rejon Żarek nie był w ogóle dotykany. Zbliża się kampania wyborcza, to trzeba sprawiać jakieś pozory. Najpierw gmina ogłosiła przetarg na remont ulicy Topolowej w Żarkach. Za 175 481,27 zł wykona go firma MARMADEX z siedzibą w Myszkowie. Teraz Burmistrz ogłosił przetarg na rewitalizację przestrzeni miejskiej przy ul. Topolowej w Żarkach.

Gmina zamierza rozbudować i przebudować dwa budynki wielorodzinne przy tej ulicy oraz dwa budynki gospodarcze. Gdyby tego rodzaju prace były wykonywane z "własnego widzimisie", a nie dlatego, że rusza kampania wyborcza, to wtedy można byłoby pochwalić włodarza. A tak, robi to wszystko by wygrać kolejne wybory.

Dobre i to. Przetarg zostanie rozstrzygnięty na początku maja 2018 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Topolowa w cieniu kampanii wyborczej”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Bo Klimek boi się porażki.

  4
  8
 2. bruno pisze:

  Porażka to twoje dugie imię !!! Jakich bredni chwyta się gąska dla pisania Byle pisać .Trzeba być naprawdę jeb……niczym pan Labocha żeby takie chore texty c hwytac niczym młody pelikan .

  5
  10
 3. Luiza pisze:

  Tak, oczywiście Burmistrz Żarek robi wszystko żeby wygrać kolejne wybory, ale nie tu i teraz tylko przez ostatnich ładnych parę lat … robi DUŻO Inwestycji w Naszej Gminie. A może powinien nic nie robić, może Żarki powinny zostać zapyziałą norą, do której pies z kulawą nogą nie chce przyjechać czy nawet zamieszkać – takich Żarek chcecie mieszkańcy …?? Odwiedźcie sobie sami.

  9
  6
 4. Wyborca pisze:

  Nie no to powinien teraz zasiąść w fotelu i nic nie robić żeby nie było osadów że robi przed wyborami albo inaczej w ogóle nie powinien nic robić bo robi od wyborów do wyborów. Zawsze jest jakieś ale coś zamiast albo przed eeeeh… kretynstwo redaktorka potwierdza się po raz już nie wiem który. Cóż za nieszczęśliwy człowiek z ciebie Gąska!!

  11
  4
 5. Mama pisze:

  Zgadzam sie

  3
  5
 6. GUS podaje pisze:

  Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego pokazują, że zatrudnienie w średnich i dużych przedsiębiorstwach wzrosło w marcu o 3,7% r/r. Natomiast wynagrodzenia w ciągu roku poprawiły się o 6,7% i wyniosły 4886,56 zł.

  0
  0
 7. GUS podaje pisze:

  Wyborco gus podaje krajowe
  nie Warszawskie

  0
  0
 8. realista pisze:

  GUS podaje średnią krajową i to brutto

  0
  0
 9. Wasz znajomy pisze:

  Gąska na jakie kolory będziesz malował twoje wstępy bo nawet Labocha ”najmądrzejszy w gminie” wyhamował z swoją mądrością . Rusz d…… na inne gminy i zobacz różnice której nam zazdroszczą a może masz klapki na oczach.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *