pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
foto UM Myszków
Trójporozumienie na pokaz
18 czerwca 2018 r. | 11:07
30

Mimo iż mieli na to całą kadencję, porozumienie zostało zawarte na cztery miesiące przed wyborami. Burmistrzowie Myszkowa i Żarek - Włodzimierz Żak i Klemens Podlejski oraz Wójt Gminy Włodowice Adam Szmukier rozpoczęli współpracę przy w rozwijaniu sieci dróg, wpływających na rozwój turystyki. Wszystko na pokaz, by móc się pochwalić, że coś w tym kierunku zostało zrobione.

W pierwszym etapie zostanie przygotowana dokumentacja projektowo-kosztorysowa budowy ul. Granicznej w Myszkowie z ul. Leśną i Dworską w Jaworzniku.

Mam nadzieję, że cokolwiek z tego porozumienia wyniknie i nie zakończy się tylko na dokumentacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI30 odpowiedzi na “Trójporozumienie na pokaz”

 1. Znachor pisze:

  By pozostać przy władzy brzytwy się chwytają.
  Po kilkunastu latach rządzenia, taka nagła ochota na współpracę?
  W porównaniu z pozostałymi włodarzami, nasz Burmistrz na twarzy ma wymalowane nadciśnienie tętnicze lub inne schorzenie. Panie Burmistrzu proszę się gruntownie profilaktycznie przebadać.

  19
  1
  • bruno pisze:

   A ty co lekarz jesteś !!! Trzeba być prawdziwa świnka a wręcz swinia żeby się do czyjegos zdrowia mieszac . A co do porownywania do innych gmin to ty powiniwnes iść do okulusty a potem czym predzej do paychiatry jak już to nic nie pomoze to tylko zaszyc w jaskini Ci pozostaje ?

   4
   16
  • olo pisze:

   to nie jest nadciśnienie to jest alkoholizm

   12
   1
 2. Obiektywny pisze:

  Obiektywnym zdaniem patrząc, poziom redakcyjny tej strony biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe artykuły jest żenujący. W dodatku przedstawiciele Żarki.pl na każdym posiedzeniu w urzędzie osmieszaja się niewidziedza na temat prawa itp. Próbujecie zrobić czarny pijar przed wyborami i szukacie sensacji we wszystkim. Może spójrzcie na to ile burmistrz Podlejski zrobił za swoich kadencji.

  4
  16
 3. Marcin Labocha pisze:

  Są po kilka kadencji i nagle chcą współpracować? Po co i za co? Trzech nieudaczników się znalazło.

  14
  2
 4. Jarosław pisze:

  gdyby nie pieniądze z uni to oni by robili mówiąc krótko ile pan burmistrz wydał pieniążków swoich czyli naszych na inwestycję , bo nasze to wydaje ale na nagrody dla pracowników urzędu gdyby nie dofinasowania to pan Podlejski tak nie walczył by o stołek bo kiedy wyda te soje dutki , co do dalszej kadencji to pan burmistrz musi sobie z dofinasowań pokończyć inwestycje ale nie rozumie go po co mu to przecież świat należy do młodych .

  12
  2
  • bruno pisze:

   O jakich konkretnie młodych mowisz może jakieś konkrety ???Choć Myślę że to tylko takie goloslowne bicie piany ?

   2
   9
   • Jaworznik mieszkaniec pisze:

    bruno szanuj wyborcę swego,bo możesz mieć gorszego i nie blużnij ! Wiadomo że teraz wszyscy bedą Świętymi Mikołajami którzy będą sie prześcigać i prezentować oferty prezentów ,aby tylko ich wybrać. Pic na wodę fotomontaż

    13
    1
    • Jaworznik mieszkaniec pisze:

     Kogo tu wybrać ? Emeryci dorabiający prawie taka sumę jako dieta, pracownicy ZUK podlegli pod Urząd ,pracownicy oświaty i bezrobotni, którzy jak dostali się do rady to im się pewne furtki pootwierały I co niektórzy mają z czego zaciągnięte kredyty spłacać

     12
     1
     • Młody pisze:

      A co niektórzy sobie w tak zwanym miedzy czasie pootwierali Agroturystykę z załatwionymi dofinansowaniami np : Rany Hamerla Radna Bernacka ,wcześniej w zeznaniach podatkowych bezrobotna Jeżeli to nie prawda tylko plotki to proszę to sprostować aby Radni byli czyści !!!!

      12
      2
     • Młody pisze:

      I jest Radny lekarz ,któremu notorycznie ,świadomie z premedytacją z kontrolą kiedy ma dyżury !!!! Nie wystarczyło że każdy poniedziałek i piątek jest do dyspozycji Rady ! Robiono najcześciej np we wtorek !!! Trzeba by było być najlepiej bezrobotnym albo pracownikiemZuk albo oświaty aby być lojalnym radnym

      12
      2
     • Prawdopodobnie to Hadziuk pisze:

      Do Młodego ciekawe czy biora 500+ te cos wymienił z nazwiska ?

      5
      0
     • Prawdopodobnie to Gitara pisze:

      Odp.dla Młodego ?

      3
      1
     • Mieszkaniec -wyborca pisze:

      Czwartek -akurat dobry dzień na sesję jak każdy inny ! Jak się pracuje w podległej Gminie i na Sesje w każdej chwili bez oddelegowania tylko na zawołanie można być !!!!!!!!!! Dlaczego tak jak w innych Gminach naszego Kraju jest to przyjętę ,że na początku roku kalendarzowego się planuje kalendarz Sesji i komisji !!!!!!!! Sesje nadzwyczajne to podlegają pod Inne procedury

      1
      0
   • stary pisze:

    Jarosławie kochany, tak się w cywilizowanym świecie wyddaje pieniądze. Unijne dotacje same nie przyjdą, a żeby pozyskać grube miliony na inwestycje, trzeba mieć rozgarniętych urzędników którym trzeba zapacić bo za darmo robić nie będą. I rozsądni włodarze tak gospodarują, przez co z 1 miliona robi się pięć. Tak że pomyśl trochę, nie powielaj ślepo płynącego z góry przekazu swoich liderów.

    3
    15
    • Młody pisze:

     Stary ty bełkoczesz tak samo jak Ta księgowa w Urzedzie ! Oglądałem to wszystko , jak księgowa może tak dukać i jeszcze nie wiedzieć co ma w sprawozdaniach ,śmiech na sali księgowych Jak z miliona robi się pięć to może piorą brudne pieniądze tak jak ty to stary piszesz Pracownicy Urzędu są w pracy i maja swoje zadania do wykonania tak samo jak my wyborcy w swojej pracy mamy zadania za które nam płacą .AMEN

     13
     2
 5. Niemadry@wp.pl pisze:

  Sprawdź pewne fakty. Poprzednie ścieżki były budowane też przez partnerstwo. Żarki byli liderem, we współpracy jeszcze gminy Janów i Niegowa. Partnerstwo ma sensu, kto tego nie dostrzega, ten jest słabym strategiem. Jak ktoś widzi tylko czubek własnego nosa, to gratuluję.

  4
  12
 6. księgowypl pisze:

  mam pytanie jak tak dobrze jest w finasach gminy pani skarbnik taka rozgarnięta budżet cały czas słyszymy zmiany z czego tak a propo urząd gminy płaci panu z żarek wysokie odszkodowanie bo o śmieciach słyszeliśmy ugoda sądowa wypłacone
  którą pan NAJWYŻSZY wyrabał z naszej gminy
  z czego jest płacone odszkodowanie dla Pana który wygrał z urzędem może Pani skarbnik się odniesie do zapytania czy powie że nie PAMIĘTA.
  Dobranoc

  14
  1
 7. Północ-południe pisze:

  PPJ czy ktoś wie kto tam zasiadał poprzednio,a teraz kto jest w zarządzie bo ślepy by zauważył kto co i za ile .

  13
  0
 8. Maniekonetpl pisze:

  Co do rozdań z ppj to w poprzednim rozdaniu to Pana syn Panie Burmistrzu otrzymał dofinasowanie na agroturystykę na ul. Mokrej teraz było nowe rozdanie i znów Pana syn otrzymał dofinasowanie na budowę Zagościńca Klasztornego czy to zbieg okoliczności że korzystają tylko ci ludzie którzy mają układy i władzę bo wiadomo kto tam zasiada i kto zatwierdza punktowo wnioski bystrego i obrotnego ma Pan syna Panie Burmistrzu.

  16
  1
 9. Córka pisze:

  Staram się o dotacje i zawsze przegrywam z synem POdlejskiego. Takie realia w PO i PSL. Może gdybym była synem burmistrza, a nie córką Kowalskiego to…..? – Pisałabym lepsze wnioski.

  11
  1
 10. Patrycja pisze:

  do córki musiała byś mieć dostęp do żołnierzy naszego Pana oraz załącznik w ppj to siedzą i oceniają żołnierze są niedostępni

  10
  1
 11. PLEPJ pisze:

  do Hadziuka to Ty nie wiesz kto nadzoruje Dowódca naszego urzędu myśląc że nikt i nic nie wypłynie w PLEPLEJOCIEa tu wtopa tyle dofinasowania dostać to trzeba mieć farta

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *