zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Trzech kandydatów powalczy o mandat radnego
09 kwietnia 2021 r. | 11:43
19

Trzech kandydatów wystartuje w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Żarkach w okręgu wyborczym nr 3, który obejmuje: Miasto Żarki osiedle Centrum ulice: Armii Krajowej, Tadeusza Kościuszki, Mała, marsz. Józefa Piłsudskiego, Mokra, Myszkowska N 1 - 19, P 2 - 48, Ogrodowa, Poprzeczna, Prosta, Strażacka, Żwirki i Wigury. Wybory mają odbyć się już 25 kwietnia 2021 roku.

O mandat po śp. Alojzym Zielińskim powalczą: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ DLA ŻAREK” będzie reprezentować Jakub Jarosz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA GOŁUCHOWSKIEGO Bogdan Gołuchowski, a KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY Dariusz Krulik.

Co myślicie o tych kandydatach?

PAWEŁ GĄSIORSKI



19 odpowiedzi na “Trzech kandydatów powalczy o mandat radnego”

 1. Magda pisze:

  Boże kochany tylko nie jarosz nie jarosz bo to poraszka dla przyszłości kolei losów żarczan

  25
  2
 2. wyborca z Małej pisze:

  zgadzam się ! ludzie otwórzcie oczy !!! APELUJE do mieszkańców tego okręgu głosujcie na KRULIKA LUB GOŁCHOWSKIEGO nie dajcie aby kolejny pociot wszedł do urzędu … !!!

  25
  3
 3. wyborcy.... pisze:

  Ludzie każdy wybiera kogo chce……… każdy ma własny rozum…., nie wiem dlaczego narzucacie kandydatów , nie chcesz to nie głosujesz lub głosujesz na tego który ci odpowiada, nie obrażajmy się nawzajem …nie na tym rzecz polega… szanujmy się w tych trudnych czasach ..Znamy wszystkich kandydatów……

  5
  12
 4. żarczanin pisze:

  TYLKO NIE GOŁCHOWSKI !!!!!!!! NAJLEPSZY JAROSZ !!!!

  5
  20
  • Ja pisze:

   Nie mają sensu prowokacje ale logika wskazuje by nie wybierać człowieka od włodarzy. Patrzàc jak punktujecie jego poczynania.

   18
   4
 5. Ala pisze:

  Trzeba zagłosować na kandydata, który zameldowany jest w tym okręgu i ma czystą kartę. Z tego co mi wiadomo jedynie pan Bogdan Gołuchowski jest z tego okręgu, pozostali są z sąsiednich osiedli. Człowiek, który tu zamieszkuje z pewnością lepiej zna problemy tych ulic niż pozostali. Poza tym znam tego Pana i w porównaniu z pozostałymi przebija ich na każdym kroku.

  12
  7
 6. Magda pisze:

  Masz rację a w przypadku strażaka to już w ogóle szwindel za pomocą mamy z Pałacu Ślubów .
  Jest to takie szambo że nie da się opróżnić tego przyklejonego osadu do gminnej centrali Wielkiego Gargamela z Klakierem .

  16
  2
  • Martyna pisze:

   Zgadzam się z Alą i Magdą. Pan Bogdan Gołuchowski ma czystą kartę, jest z tego okręgu i ma opinię uczciwego człowieka. Taka osoba inaczej spostrzega problemy niż pozostali, bo tu po prostu jest. Myślę, że to najlepszy kandydat na radnego.

   13
   2
 7. wyborca pisze:

  Podlejski wprowadza do gry strażaka Jarosza, radny Zamora odpowiada ratownikiem Krulikiem. A Pan Bogdan Gołuchowski zakłada swój komitet wyborczy i podejmuje walkę z tymi Panami. Jak myślicie, jak będzie wyglądała walka? Dwaj pierwsi będą prześcigali się cwaniactwem i układami z gminą by dopiąć swego. A Pan Bogdan skazany jest na uczciwe glosowanie i na wyborców. Dlatego jemu kibicuje i życzę wygranej.

  12
  3
  • Gowin pisze:

   To niech się dogadają Pan Krulik z Panem Goułchowskim i połączą siły ! Ja mam za Was myśleć 🙂 ?
   Nie możecie dopuścić tego Jarosza do Rady !!!
   Mówię wam to ja suweren mieszkaniec okręgu sąsiedniego.

   8
   2
 8. Dareczek pisze:

  Czemu nie kandyduje nasz ukochany Dareczek albo chociaż miłośnik panienek XXX – Pawełek?

  4
  5
 9. Barbara J. pisze:

  Tylko nie Jarosz.
  Mieszkając z mamusią, będzie robić wszystko co ona mu każe.
  Inaczej skarpetek mu nie upierze ani koszuli nie uprasuje.
  Ten ,, Piotruś Pan” jakim jest Strażak Jarosz to porażka dla okręgu.
  Już pisałam jak to działał jako radny za swojej kadencji. Nic dla okręgu nie zrobił , jedynie dietę pobierał.
  Ludzie przejrzyjcie na oczy. Jeśli chcecie mieć radnego który nic nie robi dla okręgu to Jarosz jest idealnym kandydatem.

  9
  1
 10. Burta pisze:

  Bogdana nie dopuszczą bo Maciek by miał z kim wiązać koalicję. Jakub nie może zrozumieć że dostał szansę i jej nie wykorzystał w poprzednich kadencjach więc jest spalony. No a Darek..? Hmmm co dla osiedla centrum może zrobić ktoś mieszkający na drugim końcu Żarek?

  5
  3
 11. KIBIC pisze:

  A czy Lewandowski może strzelić bramkę dla Niemieckiego klubu?
  Okręg wyborczy w którym są wyboru wyprzedza pozostałe okręgi o kilka wieków w rozwoju i osoba z zewnątrz nigdy nie zrozumie naszych problemów.
  Pan Kula nie był z Żarek i pod każdym względem przewyższał rodowitego Żarczanina Pana Rakowskiego. Są też bardziej znane przykłady, że osoba zewnątrz lepiej się sprawdza chociażby z powodu ograniczonego nepotyzmu.
  Kadencja krótka to może warto stawiać na kogoś nowego.

  9
  3
 12. mieszkanka Żarek pisze:

  Tylko patrzeć jak po wyborze na radnego kandydata strażaka w jego inwestycji koło Karolinki pojawi się instytucja/wynajmujący związany z Urzędem . Kolejny radny będzie zadowolony ze współpracy z Naczelnym Wodzem .

  15
  1
 13. Osioł pisze:

  A turystyka to ostatnio dobry biznes. Geszeft zamknięty a Kaczyński przynosi właścicielom gotowe zyski z naszych pieniędzy w czystej gotówce. Wot ekonomia i motywacja do uczciwej pracy.

  5
  0
 14. Ja i ty pisze:

  Glosuje na P.Goluchoskiego to nasz czlowiek ,pochodzi z naszego okregu,jest uczciwym czlowiekiem.Moze wystarczy juz przydupasow,cwaniakow Podlejskiego.

  9
  0
  • Gołgowski lub RATOWNIK KRULIK pisze:

   ja ide zagłosować na Darka Krulika bo jest bezpartyjny.
   Szanuje Pana Gołchowskiego ale on jest z Pisem.
   Jarosza nie biorę pod uwagę bo to układy z gminą.

   11
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *