zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Tylko sześciu radnych z wyższym wykształceniem
15 stycznia 2020 r. | 10:25
11

Samorządowy Serwis PAP podał zestawienie wykształcenia radnych w samorządach w całej Polsce. Jak zapewne zauważyliście, do rad gmin dostają się bardzo często osoby, które nie mają wykształcenia, doświadczenia i odpowiedniej wiedzy, a radnymi zostają tylko dla sowitych diet.

Podobnie jest w gminie Żarki, gdzie na 15. radnych tylko 6. ma wyższe wykształcenie, co klasyfikuje radnych na 1164 miejscu w Polsce.

Trochę wstyd...

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Tylko sześciu radnych z wyższym wykształceniem”

 1. Bolek pisze:

  Im większy młot to ma większe mniemanie o sobie , ale tacy są wierni i bierni a burmistrzowi to pasuje

  21
  2
 2. Zenek pisze:

  Ale to widać gołym okiem kto ma wykształcenie a kto urwał się z imienin cioci…
  Pierwsze lepsze nagranie z sesji wystarczy obejrzeć.
  Lub zobaczyć jak radni piszą pisma w jakiej formie i stylistyce. To jest jakaś poniżające…
  Stanowi to przysłowiową PRZEPASC przy tym jak to wygląda profesjonalnie na miarę czasów u takich radnych jak np Maslankiewicz czy Zamora albo pani Radosz i jeszcze jedna pani (nie znam wszystkich nazwisk)

  Dodam jeszcze BARDZO WAZNE SLOWA pewnego znanego aktora A.G:

  Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie. I co najmniej podstawowe wychowanie.

  I zgodnie z tym powiedzeniem dopiero wychodzą buble !!!
  Zobaczmy którekolwiek nagranie z sesji niektórzy radni nie mają pojęcia na co głosują a jak chcą zabrać głos to nawet nie wstają, nie podniosą swoich czterech liter!(ta radna ze sołectwa, nie pamiętam jak się zwie, lub radny z mojej wsi Rarok). Ludzie apeluje do was zachowajcie powagę obrad sesji ! Stanowicie wysoką Rade i uchwlaacie nasze prawo lokalne. Siedzicie pod Godłem RP ! Trochę szacunku! Za to Godło była przelewania krew.

  17
  1
 3. BECZKOWÓZ pisze:

  to mowa o naszej z Czatachowy a ona to już teraz to ma nasz w tzw. dupie wybrali my ją a ona gdzie kase trzepie i tyle my jom widzieli wstyd

  11
  2
  • Glob pisze:

   chcieliśta to mota

   13
   2
  • John pisze:

   Ja rozumiem że 80% w tej radzie to pasożyty ale bez przesady z tym wyższym wykształceniem. Wystarczy logiczne myślenie. Gdyby roztrząsać ten słaby artykuł możnaby pomyśleć że w sejmie mamy samych profesorów. A mamy?

   1
   4
 4. obserwator pisze:

  a ty Zenek wiesz o tym że wykształcenie nie świadczy o mądrości i logicznym myśleniu?Granie pod publiczkę szczegolnie jak jest kamera . Oglądam wszystkie nagrania i widzę tą “mądrość” Maślankiewicza ,on podstawowych spraw nie rozumie i najgorsze że nie potrafi zrozumieć.Chce błyszczeć co dla nas zrobił ? NIC!!!! Przez ponad rok a najlepsze jak przed samym głosowaniem wychodzi,żenada ostatnio i Nowakowa też tą taktykę przyjęła WSTYD!!!! Robią na pokaz a dla ludzi nic tylko kasa się dla nich liczy!!!!!Dzisiaj co drugi ma mgr.

  9
  10
 5. Skalka pisze:

  Ej ,obserwator co Ty chcesz od P.Maslankiewicza,a co on sam zrobi ? Sfora cimnych dupolizow przeglosuja, niewedzac oco chodzi.

  8
  1
 6. John pisze:

  Racja. Obecni magistrzy ( sporą część ) to zupełnie nieużyteczni ludzie. Darmowa edukacja produkuje masowych bezrobotnych ( w swoim zawodzie). Proszę porównać dzisiejszego magistra od tego sprzed 50 lat. Różnica w wykształceniu jest przeogromna.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *