zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Co ukrywa Burmistrz Podlejski?
18 sierpnia 2017 r. | 15:40
1

Bardzo dziwną politykę uprawia Burmistrz Klemens Podlejski. Albo nie odpowiada na wnioski o udzielenie informacji publicznej w terminie, albo ukrywa publiczne informacje. 27 lipca wystąpiłem o faktury wystawione dla urzędu przez firmę P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski z Żarek. Polbut jest firmą produkującą obuwie. Co producent obuwia mógłby robić dla Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach? No właśnie, chciałem się tego dowiedzieć. Niestety, urząd odmówił mi udzielenie tych informacji.

Urząd nie ma prawa ukrywać faktur od tej firmy, tym bardziej umów z Polbutem (wystąpiłem o nie w kolejnym wniosku). Na odmowy oczywiście złożyłem skargi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie. Wcześniej, złożyłem również zażalenie, bo urząd mając 14 dni na odpowiedź, nie odpowiedział mi w przeciągu 21 dni.

W co gra Klemens Podlejski i co skrywa jego urząd? Mam nadzieję, że dowiemy się wkrótce.

Poniżej znajdziecie odmowę na udostępnienie danych, o których pisałem wyżej (otrzymałem trzy takie odmowy dotyczące faktur wystawiony przez P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski w 2015 r., 2016 r. i 2017 r.).

PAWEŁ GĄSIORSKI
Jedna odpowiedź do “Co ukrywa Burmistrz Podlejski?”

  1. Iga pisze:

    Marcin co ty za zlecenia robiłeś dla urzędu? Buty?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *