zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
for. ŚlUW
Urząd Marszałkowski milczy ws. Podlejskiego i Kulińskiej-Pluty!
17 października 2017 r. | 11:22
7

Może to zwykły przypadek, a może ktoś ma w tym interes? Wczoraj minął termin Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego na udzielenie mi informacji publicznej w sprawie wniosków Karola Podlejskiego i Katarzyny Kulińskiej-Pluty. Chodzi o dofinansowania ze Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury.

Nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem w czasie odpowiedzi od Urzędu Marszałkowskiego. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żebym musiał napisać zażalenie na tę instytucję do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach.

Mam nadzieję, że to czysty przypadek, że akurat na wniosek dotyczący tych dwóch osób do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Panie Burmistrzu, to musi być przypadek! Prawda?

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Urząd Marszałkowski milczy ws. Podlejskiego i Kulińskiej-Pluty!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Ktoś musi maczać w tym swoje paluchy i nie chce, by coś wypłynęło na wierzch

  1
  1
 2. Głupek pisze:

  Co tu ma wypłynąć jak tutaj już jest DNO ?

  1
  1
 3. ŚLEPY pisze:

  bruno czy brunox ? Jesteś potrzebny na gwałt do obrony ? !

  1
  0
  • bruno pisze:

   szkoda czasu na polemike z ciemnymi prostakami nic to nie zmieni choc fajnie bylo obserwowac wasza nerwowosc i brak argumetow w wypowiedziach pozdrps wezcie sie do pracy to i wam moze jakies fundusze w zyciu pomoga bo z samego negowania chleba niema

   2
   1
 4. SĘDZIA pisze:

  Szanowny Administratorze Urząd Marszałkowski Województwa Śkąskiego to ostatni z nielicznych bastionów Platformy Obywatelskiej i nasi Włodarze,Samorządowcy i Politycy mają z nimi piwiązania i na zasadzie kolesiostwa i kumoterstwa to oni pozgarniali różnego typu dofinansowania ze środków społecznych i gołą co się da i oni wstydu nie mają i szczycą się tym że są Katolikami i regularnie chodzą do Kościoła co za cynizm i obłuda.Osoba która widzę cały ten układ wyłudzania dofinansowań na określone osoby co miały dostać pomoc w postaci dotacji z różnych środków i programów to Dyrektor Wydziału Terenów Wiejskich Jerzy Motłoch on operuje i pochodzi z naszych terenów Przyrów / Janów. Pan zobaczy ile on poprawek ponanosił w jednym z ostatnich oświadczeń majątkowych bo kapnął się że ktoś zainteresował się jego osobą i pewnymi niejasnościami a najgorsze jest to że w oświadczeniu majątkowym poprawianym nie wpisał wszystkiego – to polecam panu tą sprawę bo widzi pan że jeśli jakaś instytucja nie udostępnia dokumentów ogólnidostępnych to coś ukrywa a oni idą do celu po trupach bo każdy pomaga jażdemu i walą prywatę na maksa. Tam w tym Urzędzie Marszałkowskim to już powinien być szanowny Pan Wiceminister Patryk Jaki i niech wtedy się tłumaczą ?

  2
  0
 5. MARUDA pisze:

  bruno,brunox, ja myślałem że będziesz walczył jak Lew a tyś tak marnie kończysz. Coś mamroczesz o argumentach , to jak ty czytasz pisma urzędowe ? Tyś taki sam jak Macierewicz ? Ja bym cię na służbę wojskową posłał jak była tamtymi czasy to tam w armii by cię rozumu nauczyli. Ty byś słuchał a nie pierdolił farmazonów. Najważniejsze jest to że jesteś czynnym uczestnikiem portalu http://www.zarki.pl i Smerfy za to cię lubią niedowiarku. Nie ma pisze się oddzielnie.

  1
  0
 6. CZŁOWIEK pisze:

  Zazdrośnicy i nieudacznicy róbcie coś dla naszego regionu, budujcie, inwestujcie składajcie dokumenty o dofinansowanie a nie tylko narzekacie że innych dofinansowano, bo nazwisko wam nie pasuje, bo gdyby ktoś inny to może, ale nie ten no i broń boże najbliższy sąsiad.

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *