zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Urząd szuka kandydatów na członków komisji obwodowych przy wyborach na Prezydenta RP
02 kwietnia 2020 r. | 11:48
10

Urząd Miasta i Gminy w Żarkach informuje o rozpoczęciu procedury zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub osoby przez niego upoważnione.

Zgłoszenia członków obwodowych komisji przyjmowane są do 10 kwietnia na adres urzędu lub w formie skanu na maila dominika.horoszko@umigzarki.pl.

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
b) potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Dane kontaktowe:
tel.34 314803610 odpowiedzi na “Urząd szuka kandydatów na członków komisji obwodowych przy wyborach na Prezydenta RP”

 1. bruno pisze:

  Ciekawe czy znajda się samobójcy !!!!

  11
  3
 2. aAnalfabeta pisze:

  Pisorów w Żarkach jak żołnierzy nawet budynki i ulice mogą obstawiać
  całe rodziny powstawiają do komisji i niech się lansują

  13
  3
 3. Werty pisze:

  Panie Podlejski włącz myślenie nie narażaj ludzi , postąp jak inni włodarze samorządów ,bo burmistrzem się bywa a człowiekiem się jest .

  16
  4
 4. niegrzeczny pisze:

  czy wybory są tak potrzebne teraz czy chec władzy

  14
  1
 5. Wojtek pisze:

  Proponuję urzędników zgłosić z urzędu. Wyleżeli się przez ostatnie tygodnie w domach więc są wypoczęci, zakupy maja na targu porobione -zwarci i gotowi. Podlejski na pierwszą linię frontu niech idzie. Przyda się przewietrzenie w urzędzie oj przyda.

  11
  4
 6. Marta pisze:

  Co wy tak piszecie o tej pracy w tym urzędzie ? Te osoby w nim pracujące według pensji w całym kraju to grosze zarabiają. Natomiast osoby pracujące w tym urzędzie to są osoby z pewnymi ograniczeniami które za nic w świecie nie poradziłyby sobie w innej rzeczywistości. To są takie sieroty co są do tej symbiozy przywiązane i uzależnione. Współczujcie tym sierotom a w każdym razie nie macie im czego zazdrościć wiedząc jakiego mają przełożonego

  12
  3
  • Werty pisze:

   Marta masz racje w tym urzędzie same miernoty i dlatego ich kast tak dużo w każdym pokoju , ja jak złożyłem pismo w jednym pokoju i po tygodniu byłem zapytać co w mojej sprawie się dzieje to pan na własnym biurku nie potrafił odszukać mojego pisma .

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *