zachmurzenie małe
24°
22°
wtorek
Reklama
Usługi za ponad 75 tys. zł
17 listopada 2017 r. | 12:55
25

Odśnieżanie dróg, odśnieżanie targowiska, usługi koparko-ładowarką, usługi "walcem", wykaszanie poboczy czy przygotowanie piasku na boisko - na tym można naprawdę nieźle zarobić. Te usługi na rzecz gminy oferuje firma PHU Marzena Duda z Przybynowa. Tylko w tym roku zarobiła na nich ponad 75 000 zł.

Nieźle, jak na jednego klienta.

Poniżej znajdziecie faktury z tą firmą.

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “Usługi za ponad 75 tys. zł”

 1. Mieszkanka Przybynowa pisze:

  Drogi były odśnieżone bardzo dobrze i zawsze na czas więc w tym przypadku nie dziwię się że to tyle kosztuje

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Czy na to były jakieś przetargi? Czy wszystko szło wprost do pani Dudy?

  0
  0
 3. Maniek pisze:

  11 maja 2017 faktura wystawiona za odśnieżanie Targowicy ? 39 godzin odśnieżane w MAJU ?

  0
  0
 4. Maniek pisze:

  przypomnę tylko że ta słynna niespodziewana śnieżyca była 19 kwietnia i śnieg leżał całe dwa dni !!!

  0
  0
 5. Rachmistrz pisze:

  N o pasą się niektóre owieczki przy gminie

  0
  0
 6. Johnny pisze:

  Nie rozumiem w czym problem? Jak z przetargami na ww. usługi to proszę prześwietlić i złożyć zawiadomienie do prokuratury.
  Z bólem tyłka? To proszę założyć podobną działalność i startować w przetargu..

  0
  0
 7. obserwator pisze:

  MAM PYTANIE DO WŁODARZA NASZEJ GMINY GDZIE BYŁ PRZETARG PYTAM JESZCZE RAZ K,,,A TO PRZY TYM KORYCIE SAMI SWOI CHOKUS POKUS LIZAKI PIEROGI itp SIĘ PASA NIEŻLE TO MOŻE JAKIEŚ POWIĄZANIE MUSI BYĆ Z RADNYM ŚWIERDZA CHYBA ŻE TAKIE PLECY MA U WŁODARZA TA PANI ..

  0
  0
 8. Wyborca pisze:

  Ludzie jaki przetarg? Przecież to były zamówienia z wolnej ręki!

  0
  0
 9. bruno pisze:

  normalka wszyscy maja problem choc sprzetu i pojecia nie maja !!!!!!!!

  0
  0
 10. Oliwer pisze:

  Pani bruno za to Katarzyna-Wazelina ma duży tupet za co jej gmina płaci niezłe pieniądze !

  0
  0
  • Johnny pisze:

   To w czym problem zawiadomienie do prokuratury.
   Inaczej to pomówienia i trzeba raczej siedzieć cicho.
   Mnie też koryto i świnie przy nim denerwują ale na litość boską trzeba coś robić a nie tylko beczeć że tyle ściągneli z gminy!

   0
   0
   • Marcin Labocha pisze:

    Ale o czym mamy zawiadomić? Że daje zarobić swoim?

    0
    0
   • bruno pisze:

    Co wy ciagle z ta pania jesli bylbym pania mialbym innego nicka wiedz wbijcie sobie do glowy nie jestem kobieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nie pracuje w gminie !!!!!!!!!!!!!nie jestem spokrewniony z podlejskim !!!!!!!!!!!!nie czerpe korzysci majatkowych z gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JESTEM ZWYKLYM PODATNIKIEM .A to ze jestem opozycja opozycji to wynik waszych dennych pomowien co sklania mnie do riposty!!!!!!!!!!!

    0
    0
 11. Realnie pisze:

  Proszę Państwa w samorządzie nie można udzielić jakiegokolwiek zlecenia od tak…komu się chce Ogłoszenie na wykonanie usługi musi okazać się w BIP Następnie wybierana jest oferta która spełnia kryteria, nakorzystniejsza cenowo W naszym kraju istnieje ustawa Prawo Zamówień Publicznych i należy się do niej stosować Jeżeli w tym przypadku lub jakimkolwiek innym takiego postępowania nie było to oczywiście Prokurator

  0
  0
 12. kofi pisze:

  ale jaja,ale jaja

  0
  0
 13. brunobis pisze:

  Nie mogę. Jak się klapka od skanera w spółce urwała, to przynajmniej panie prezesie trzeba pliki poobcinać. Ta czerń odzwierciedla najlepiej poziom umysłowy tego portalu. Trochę więcej technicznego sprytu byśmy się spodziewali po takim traderze domenami i producencie oprogramowania z modelkami topless (niestety nie wypaliło, bo trzeba zataczać te koła po urzędach gminnych niczym sęp nad padliną).

  1
  0
 14. Mieszkanka Przybynowa pisze:

  ale proszę zwrócić uwagę że w kwietniu nie ma faktury za odśnieżanie więc o co komuś chodzi przecież nie wzięli dwa razy za tą samą robotę a wszyscy doskonale wiedzą jaka była śnieżyca w kwietniu i co nałamało drzew na drogi więc w tym przypadku nie macie się czego czepiać .

  0
  0
  • romek pisze:

   Skoro usługa była wykonana w kwietniu to i powinna być zaksięgowana w tym samym miesiącu. Ta śnieżyca na jaką się powołujesz była na początku miesiąca wiec był czas na wystawienie faktury w danym miesiącu.

   0
   1
 15. MARUDA pisze:

  Ale jest siła teraz nazwiska DUDA ? Ja się poskarżę PREZESOWI i on zrobi porządek i nawet Prokuratura jest niepotrzebna bo Zbyszek jest PREZESA i to będzie tylko jeden telefonik albo SMS-ik ,ach ach ach jest chyba niefart bo PREZES z SMS-ami to chyba noga ? No panie romek ma pan rację że jeśli usługa została wykonana w miesiącu kwietniu to fakturka z kwietnia musi być wystawiona i basta.Jak Gargamel każe puścić przelew to choćby fakturka była wystawiona za wiatr to Niewolnice Nagrodzone premiami puszczają taki przelew. Jak RIO robi kontrolę w UMiG Żarki to jak oni to kontrolują że błędów nie widzą ? Bo mnie się zdaje że kontrola z RIO to zamiast kontrolować to siedzi w nowo wyremontowanym na poddaszu w budynku gminnym aneksie kuchenno-salonikowym i normalnie wali sake ,bo ślepy zobaczyłby że te faktury powyżej to są do kosza a nie do zaksięgowania i przelania pieniążków. Nad całą kontrolą RIO to jeszcze chyba patronat wiedzie i błogosławi Ksiądz Proboszcz z PRZYBYNOWA bo to takie naczynia połączone a spora część mieszkańców wie jak to działa ? Faktura przelewowa powinna być podpisana czytelnie i ostemplowana, jeśli jest parawka to musi być obok pieczątka IMMIENA lub firmowa z imieniem i nazwiskiem a tutaj wszystkie faktury IN BLANCO.Dla niewtajemniczonych RIO -REGIONALNA IZBA OBRACHUNKOWA. PAPA SMERF mówi że to właśnie przez Gargamela nie ma Fajnych Dni Żarek z super oprawą muzyczną bo skubany Gargamel rozpieprza kasę mieszkańców nie wiadomo na co i zupełnie jakby w pokera napierniczał. Kto zmieni Gargamelowi okulary bo ta ostatnia faktura na piach co opiewa na kwotę 1230 złotych to za jaką to jest ilość bo pisze tylko 1000 ale czego to jest kilogramy,sztuki,łokcie,wiorsty,sztuki,kopy,tony,kubiki,wanny,łyżki,a to chyba jest najdroższy piach w Europie bo jeśli to jest 1000 kilogramów = 1 tona to cena jest nie do przejścia.

  0
  0
 16. Mieszkanka gm Żarki pisze:

  Mamy drogi ośnieżone na czas, wszędzie można dojechać. Usługi ciężkim sprzętem są drogie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń! Gmina dba o mieszkańców! Nie róbcie kreciej roboty przed wyborami!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *