pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Uważajcie na plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Żarkach!
10 lipca 2018 r. | 08:58
22

Odwiedziliśmy z naszą kamerą plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Żarkach. To co zobaczyliśmy, potwierdziło tylko fakt, że na terenie całej gminy place zabaw są w straszliwym stanie. Odpowiedzialnym za to według przepisów budowlanych jest Burmistrz Klemens Podlejski.

Jak Panu nie wstyd?

Poniżej znajdziecie wideo z Żarek.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Niebezpieczny plac zabaw na terenie Szkoły Podstawowej w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Montag, 9. Juli 2018

 

 22 odpowiedzi na “Uważajcie na plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Żarkach!”

 1. bruno pisze:

  Nastepne będą reportaże o ogródkach piwnych za sklepami ?kampania wyborcza wrzucila czwarty bieg i przyspiesza ,zleceniodawcy pewnie cisna tylko czy sandalki to wytrzymaja ??

  9
  8
  • do soltysa pisze:

   Soltysie kotowic a ogródek piwny u teściowej jest

   8
   1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Łukaszu Kot w tym momencie pan sobie zdaję sprawę że udostępnił pan informację poufną i teraz przejadę pana z ustawy o RODO ??? Dlaczego pan pisze to co Pan usłyszał od swojego kolegi Radnego Pawła Labochy, który to notabene wyniósł z Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach informację nie adresowaną do niego ??? Trzeba widzę zrobić wielki porządek w UMIG Żarki i zobowiązać Burmistrza Podlejskiego wreszcie do przestrzegania ustawy o RODO.Tyle razy już Panie Burmistrzu zwracałem Panu uwagę że poufne informacje wypływają do osób trzecich ale widzę że uwagi nic dla Pana nie znaczą.

   7
   3
 2. mieszkanka pisze:

  najgorsze jest to że te biedne płacę zabaw są niszczone przez młodzież która pije pali i w krzakach nie wiadomo co robi. A z tych urządzeń mają korzystać dzieci. jak zwróci się uwagę to jest szok że niektóre młodzież nie ma zahamowań. PROBLEMEM JEST BRAK NADZORU NAD TAKIMI MIEJSCAMI. I CO Z TEGO ŻE ZBUDIJA NOWY JAK ZA PARĘ LAT BĘDZIE TO SAMO.. GDZIE STRAŻ MIEJSKA.

  12
  1
  • prawda pisze:

   Problem to jest w wychowaniu dzieci i młodzieży, kiedyś dzieci szanowały co miała a teraz mają to gdzieś, bo im się należy. ….takie wychowanie więc taki szacunek…

   14
   2
 3. mieszkanka pisze:

  trochę za późno by pisać o tym bo to już dawno temu powinna gmina i radni zadbać. A tak nawet uwagi mało kto zwraca. łatwo jest pisać ale dopilnować to nie.

  7
  0
 4. mieszkanka pisze:

  to samo jest z orlikiem przy szkole niby kamery są. Ale młodzież pije zostawia butelki. pudla po jedzeniu, po pizzy. kto tego pilnuje??? potem znowu ktoś będzie pisał że orlik zniszczony??? nie ma nadzoru. I TO JEST PROBLEM.

  11
  1
  • Barbara pisze:

   Bo problem tkwi w tym że place zabaw były stawiane po to aby rządzący miali się czym chwalić. Były dotacje więc łatwo przyszło, były oklaski,przecinanie wstęgi Utrzymanie i konserwacja. Kto wtedy o tym myślał. To tylko kłopot Za to trzeba zapłacić i nie będzie oklasków, bo to przecież normalne. Choć widać u nas nie do końca. A dzieci i bezpieczeństwo. Pewnie winne bo używają i psują a naprawić nie potrafią

   4
   0
 5. przyjaciel pisze:

  Skoro to jest za orlikiem i koło szkoły to prawdopodobnie przed oknem dyrektora..? On tez tego nie widzi??

  18
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Może się integruje z mieszkańcami/wyborcami bo wybory się zbliżają wielkimi krokami .

   14
   1
 6. grabow pisze:

  Pan dyrektor to nic nie widzi przecież ma plac zabaw przed oknem on żyje tylko kasa na koncie i stołkiem w gminie i w starostwie

  14
  2
 7. uczennica pisze:

  na tej huśtawce to pan dyrektor od szkolnictwa się huśtał i po huśtawce

  16
  2
 8. Marian pisze:

  Dyrektora w szkole zatrudnia burmistrz wiec Podlejski i dyrektorka do wywalenia. Ktos kto nie potrfi zadbac o bezpieczenstwo dzieci nie ma prawa zarządzać miastem i gminą

  13
  3
 9. mieszkaniec Żarek pisze:

  Plac zabaw nie oświetlony, bez nadzoru kamery. Co innego druga strona szkoły, gdzie całą noc pali się halogen o mocy chyba 150 W oświetlający drużki za płotem w lesie jak i kamera pilne nagrywająca co się tam dzieje. To jest kolejny przykład że zamiast oświetlać ściany ( bo pomarzą) powinno się oświetlać plac aby nikt kto go demoluje nie mógł być anonimowy. Przemądrzała z Urzędu co to tłumaczy na oficjalnej, poczytaj sobie i może wreszcie dojrzysz problem dalej jak na czubku własnego nosa.

  10
  0
  • Rodzic pisze:

   mieszkaniec Żarek ten plac zabaw jest zniszczony ze starosci. POdlejski ma w dup… bezpieczenstwo dzieciakow.

   12
   0
 10. Barbara pisze:

  Następny plac zabaw który jest zagrożeniem dla dzieci znajduje się za Domem Kultury. Głęboki rów bez zabezpieczeń i zanieczyszczony brzeg rzeki. Potrzaskane butelki. Czy bezpieczeństwo dzieci tak mało obchodzi gospodarzy.

  13
  1
 11. Marcin Labocha pisze:

  Gdzie w tym wszystkim jest czarny pan?

  11
  1
 12. do darka i gaski pisze:

  Rzetelny dziennikarzu może podasz informacje że nowy plac zabaw powstanie przy szkole podstawowej w Żarkach oraz Zawadzie a także przy klubie LKS Zieloni Żarki.

  Gmina Żarki otrzymała dofinansowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego nie zauważyłeś

  http://www.umigzarki.pl/aktualnosci_span/4473

  4
  4
 13. stary pisze:

  dziennikarz i jego sponsorzy nie lubią jak gmina buduje z dofinansowania, tylko z budżetu gminy czyli z podatków od mieszkańców.

  4
  3
 14. Mieszkaniec pisze:

  A może rzetelny dziennikarz nie chciał tego zauważyć po prostu ? gmina Żarki jest wzorem do naśladowania dla innych nie zmienia tego zdjęcia paru starych hustawek bo one powstawaly wtedy jak w innych miejscowościach dzieci musiały się hustac na drzewach, szkoda tylko tego że tylko nowego, dobrego się dzieje w Żarkach A zawsze się znajdzie ktoś co znajdzie jakiś mały mankament,

  1
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *