zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Uważajcie na upały
13 czerwca 2019 r. | 08:55
3

W najbliższym dniach przewidywane są afrykańskie upały. W związku z powyższym, należy zadbać o zdrowie własne i najbliższych. Szczególnie w tych dniach powinny uważać na zdrowie osoby starsze oraz dzieci. W upalne dni, m.in., powinny one unikać wychodzenia na słońce bez ochrony. Najlepiej nasmarować ciało filtrami przeciwko promieniowaniu UV, oczy ochronić okularami przeciwsłonecznymi.

Ubranie powinno być przewiewne, uszyte z naturalnych tkanin takich jak bawełna, len. W ciągu dnia należy uzupełniać płyny. Najlepsza jest woda mineralna czy naturalne soki.

Należy pamiętać, że w razie zasłabnięć, wysokiej gorączki, omdleń – należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza, wezwać pogotowie.

W tych dniach należy także pamiętać o zwierzętach, aby w ich miskach i poidłach była zawsze woda.3 odpowiedzi na “Uważajcie na upały”

 1. File pisze:

  Jak mam wezwać pogotowie w trakcie omdlenia ?

  2
  2
 2. Julka pisze:

  W poniedziałek w upały Państwo POLSKIE urządzając „ścieżkę zdrowia”zamęczyło na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie żołnierza. Zobaczymy czy ekscelencje i eminencje biskupi generały Leszek Głódż i Józef Guzdek pochowają ofiarę w Katedrze Wojskowej w Warszawie podobnie jak zamordowanego lewaka Prezydenta Gdańska Adamowicza.

  Mam nadzieję, że uroczystości pogrzebowe zamęczonego żołnierza z Katedry będzie transmitowała Telewizja Publiczna w całości.

  W głębi duszy obawiam się, że Biskupi są tak zajęci liczeniem pedofili i pedałów we własnym gronie , że nie zauważą tej tragedii

  2
  1
 3. Smutna pisze:

  Biedny ,młody człowiek,biedni Jego bliscy.Tak wcześnie musiał odejść…..Jakiś zwyrodnialec chciał pokazać kto ma władzę ,przewagę i zamęczył człowieka. Niestety takie sytuacje mają miejsce.całkiem blisko.rządzącym zasobem ludzkim wydaje się,że są panami życia i śmierci.wykorzystują to i łamią ludzi,doprowadzają do tragedii.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *