zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
W gminie Niegowa na sesji pojawił się “Dariusz Szlęk w spódnicy”
31 października 2018 r. | 13:03
14

Gmina Niegowa jest sąsiadem gminy Żarki. Ale nie o tym chciałem napisać. Tam sesje wyglądają znacznie inaczej, niż w Żarkach. Tam radnym zależy na Mieszkańcach, dlatego zgłaszają dużo swoich propozycji i mają liczne pytania. Tam też na ostatniej sesji pojawił się "Dariusz Szlęk w spódnicy".

Zresztą, zobaczcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Przesłanie do Pana Klemens Podlejski KWW Niezależni Żarki, do Przewodniczącej Stanisława Nowak , do radnych rady miejskiej w Żarkach. Zobaczcie jak przebiega sesja w Gmina Niegowa. PROSZĘ O WYCIĄGNIĘCIE WNIOSKÓW.

Gepostet von Dariusz Szlęk am Montag, 29. Oktober 2018

 14 odpowiedzi na “W gminie Niegowa na sesji pojawił się “Dariusz Szlęk w spódnicy””

 1. mieszkaniec Żarek pisze:

  Nie porównujcie tej Pani do Szlęka !!! To tak jakby mercedesa AMG porównać do nyski tylko dlatego że jedno i drugie to auto !!! Ta Pani potrafi się wysłowić poprawną polszczyzną ! Ta Pani nie wstaje i się ,, nie gotuje” jak Szlęk przy każdym zadawanym pytaniu ! Ta Pani to jest wzór dla mieszkańca Żarek jak powinien się zachować na sesji Rady Miasta Żarki. O Szlęku tego samego nie można powiedzieć 🙂

  21
  24
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Mieszkańcu Żarek przyjdź na najbliższą Sesję 5 listopada o 13.00 godzinie to zobaczymy ciebie w całej okazałości jaki to jesteś świetny.

   18
   7
  • WACŁAW MIKOŁAJCZYK pisze:

   Stasia coś ty za przewały znowu zrobiła na tych Żarkach.Stasia powiedz Klemensowi żeby już tych działek po złotówce nie przekształcał na budowlane.Stasia święto teraz będzie wielkie 2 listopada i pamiętaj że to Dzień Zadusznych.

   21
   5
   • Prawnik01 pisze:

    Radziłbym mojemu przedmówcy o zaprzestanie wypisywania takich komentarzy pod pseudonimem ‘’WACŁAW MIKOŁAJCZYK’’, ponieważ kradzież tożsamości jest karalna zgodnie z art. 190a par. 2 KK oraz zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych – RODO.
    Ponadto kontekst Pańskiej wypowiedzi jednoznacznie narusza dobra osobiste Pani Stanisławy Nowak i rodziny Mikołajczyk.

    Dodatkowo narusza Pan kult pamięci zmarłych (tu zm. Wacława Mikołajczyka), który zgodnie z art. 23-24 Kodeksu Cywilnego jest chroniony prawnie.

    Radzę również wszystkim osobom, które wypowiadają się w myśl zasady wolności słowa, iż zasada ta obowiązuje dopóty, dopóki nie naruszane są czyjeś dobra osobista, nie dopuszcza się zniesławienia lub innych wykroczeń przewidzianych przez prawodawcę!

    14
    9
    • Bąbel pisze:

     Te prawnik 01 ić i odwieć dziadka ale nie Gradka,czy pojmujesz prawniku bez tożsamości

     6
     10
     • Prawnik01 pisze:

      A ja Panu radzę odwiedzić Słownik Ortograficzny. Przy okazji wiem kim był mój dziadek, ale nie był nim Gradek, skoro tak sobie będziemy rymować 😀

      10
      6
     • Bąbel pisze:

      Te z ciebie prawnik01 jak z kozi dupy trąbka. Te prawnik 01 ty nawet nie wiesz co to jest bąbel,gdzie ty durniu studiowałeś,może za masło i jojka żes prawnik01 z nadania.

      3
      7
     • Prawnik01 pisze:

      Cóż… styl Twojej wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia, ale czego oczekiwać jak mózg wielkości Bąbelka; widzę, że pseudonim wybrany nie przypadkowo… Jak chcesz się wypowiadać w Internecie to zapoznaj się najpierw z NETtykietą, ale w moim mniemaniu to zbyt skomplikowane pismo jak na Twój poziom intelektualny.
      Piszesz komentarze, ale chyba tylko dla hecy, bo nie można tutaj mówić o jakimkolwiek poziomie merytorycznym Twoich wypowiedzi…
      Polecam cofnąć się do Szkoły Podstawowej, może tam Ciebie nauczą dobrego wychowania; skoro nie wyniosłeś tego z domu; nie wspominając o nauce…

      10
      5
 2. bruno pisze:

  Faktycznie jej polszczyzna jest miła dla ucha ?przy niej masz rodzimy prawdopodobny brzmi niczym angielscy lotnicy w serialu Alo Alo ?

  10
  22
 3. Sąsiadka pisze:

  Iwona brawo!

  20
  5
 4. Morda pisze:

  A czy szlęk w poniedziałek na sesji też będzie w sukience, proszę dać znać bo też chętnie bym przyszedł

  5
  16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *