zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
fot. Magazyn Square
W najbliższych wyborach będzie można głosować w dziewięciu obwodach!
25 kwietnia 2018 r. | 11:39
17

Radni podzielili gminę na okręgi wyborcze (piętnaście jednomandatowych okręgów wyborczych), ale także na obwody do głosowania. W całej gminie głosować w najbliższych wyborach samorządowych będzie można głosować w dziewięciu obwodach głosowania: MGOK w Żarkach, Szkoła Podstawowa w Żarkach, Gimnazjum w Żarkach, Zespół Szkół w Żarkach, Szkoła Podstawowa w Przybynowie, Szkoła Podstawowa w Jaworzniku, Szkoła Podstawowa w Zawadzie, Świetlica Wiejska w Wysokiej Lelowskiej i filia Przedszkola w Kotowicach.

Szczegóły w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI17 odpowiedzi na “W najbliższych wyborach będzie można głosować w dziewięciu obwodach!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Ciekawe ilu z obecnych radnych zostanie bezrobotnymi.

  6
  0
 2. Biała pisze:

  stawiam na 3

  2
  2
 3. Maria pisze:

  Jestem całym sercem za PiSem,ale brakuje w tych działach wiekszego zaangażowania. Czy maja jakies szanse w wyborach? Nie wiem. Zwlaszcza, że po infornacji od PKW Piecze nad kampaniom Podlejskiego sprawuje kolega z Koziegłów( idealny temat na nastepny artykuł). Choć pewnie całość zrobi P.Majer. Czyli wiadomo jak to bedzie.

  10
  15
 4. Żarczanin pisze:

  Żarczanie musieli by na głowę upaść, żeby sobie kogoś z pisu do rządzenia ściągnąć. Haha Chociaż redaktorzy pisowskich gadzinówe robią co mogą. Ale żarczanie nie takich ludzi już pogonili.

  19
  10
 5. Żarczanin do potęgi n-tej pisze:

  Od kompetentnego PiSowca nawet złodziej z PO lepszy. Precz z PiS. Zawsze się lepiej czuję wśród swoich

  4
  10
 6. ikraż pisze:

  Nie ważne czy ktoś jest za PiS czy innym ugrupowaniem. Organizujmy się, rozmawiajmy i wystawmy ze swojego grona po jednym odpowiednim człowieku w każdym okręgu wyborczym. Możesz przecież zgłosić się i działać w PiS. Może masz dobre pomysły. Już coś robisz skoro dokonałaś wpisu. Idź dalej, zabierz koleżanki. Powodzenia. Im bardziej będziemy aktywni tym lepiej.

  7
  1
 7. waga pisze:

  Proszę o wyjaśnienie pojęcia ,cyt.:”odpowiedni człowiek w każdym okręgu wyborczym”-co to znaczy odpowiedni człowiek ?Zaznaczam,że czytam ze zrozumieniem.

  1
  3
 8. CKM pisze:

  Czytam ze zrozumieniem i nie wiem co to znaczy

  1
  2
 9. Wojtek pisze:

  Są już kandydaci na burmistrza?

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *