zachmurzenie umiarkowane
24°
22°
wtorek
Reklama
Wkrótce będzie można wynająć mieszkania socjalne w Gminie Żarki
04 lutego 2019 r. | 14:25
14

Już niebawem pojawią się w ofercie mieszkania socjalne, które wchodzą w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Żarki. Sprawa dotyczy remontowanego budynku po byłej Szkole Podstawowej w Wysoce Lelowskiej. Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Wysoce Lelowskiej został w całości wyremontowany. Był to remont kapitalny połączony z przebudową i rozbudową pomieszczeń wewnątrz budynku aby powstały mieszkania dla osób i rodzin mogących w nich zamieszkać, które mają ciężką sytuację finansową, materialną jak i rodzinną. Budynek został również z zewnątrz ocieplony i został położony tynk zewnętrzny. Wymieniono okna jak i też pokrycie dachu. Budynek przeszedł kompleksową termomodernizację.Wymieniono wszystkie instalacje typu C.O., C.W.U., kanalizację, elektryczną, wentylacyjną. Poniżej możecie się zapoznać z obowiązującymi na dzień dzisiejszy zasadami wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Żarki.

 

DARIUSZ SZLĘK

 

 14 odpowiedzi na “Wkrótce będzie można wynająć mieszkania socjalne w Gminie Żarki”

 1. Mlody pisze:

  Grabowski już się lapie

  21
  5
 2. Tadeusz pisze:

  Wątpię żeby aplikował na to mieszkanie.
  Za dużo się dzieje ostatnio wokół jego osoby i wolałby mieć spokój niż niepotrzebnie mieć wyciąganie brudów publicznie….!??

  21
  3
 3. bruno pisze:

  dario snieg spadl a ty sie głupotami zajmujesz zamiast wbijac kolejne szpilki w odsniżanie?czuje sie zawiedziony !!!!!

  6
  18
 4. niegrzeczny pisze:

  czy pan bruno to pon jakubek

  17
  6
 5. niegrzeczny pisze:

  wszystkie brudy kiedys wyjdą i co dalej

  19
  5
  • Ewelina pisze:

   No mamy nadzieję, że brudy wyjdą kiedyś na zewnątrz, tak by mogli mieszkańcy zobaczyć jakich mamy cwanych, kłamliwych ludzi na stanowiskach!?
   Da to nam wszystkim nutkę zastanowienia się następnym razem podczas wyborów….?

   21
   3
  • Vizir pisze:

   Jak wyjdą brudy, to będzie: Ojciec prać!?

   6
   0
 6. TAX FREE pisze:

  To Grabowski będzie zwracał pieniądze za to co przez tyle lat nieprawnie korzystał z tego mieszkania.Czy ktoś tego pilnuje aby rozliczyć Jakuba Grabowskiego,który skorzystał z pomocy gminy gdzie jego dochody na to nie pozwalały aby taką pomoc uzyskał od Podlejskiego burmistrza

  23
  3
  • Kobieta pisze:

   TAX,
   miejmy nadzieję, że będzie rozliczony bo skoro dochód w jego rodzinie jest na tyle duży, by mógł swobodnie wynająć lub kupić mieszkanie na własność np w Myszkowie a nie robić z siebie pożałowanej siroty.
   Tak spytam to jakie koszty stałe wynajmu są takich mieszkań w szkole podstawowej w Żarkach??

   22
   2
 7. TAX FREE pisze:

  Nie wiem ale chyba symboliczne

  13
  0
  • Kobieta pisze:

   No ale nie powinno tak być,
   Po pierwsze to;
   Kto mu przydzielił mieszkanie skoro dochód ani sytuacja życiowa tego nie wymaga a każdy z nich ma swój dom rodzinny i własny dochód a nawet dwa??
   Po drugie to:
   Jeżeli to decyzja burmistrza była to co w związku z tym inni odpowiedzialni za mieszkania socjalne, oni też nic dziwnego w tym nie widzieli, że mieszkania powinny trafić do potrzebujących????
   Po trzecie to:
   Jeżeli ja nie zapłacę podatku do Gminy za jeden rok to mi burmistrz daruje dług skoro pomaga innym bogatym ludziom dając im mieszkania oraz etaty w gminie??
   To chyba już jest bezczelność, robiąc tak i patrząc prosto w oczy!?

   11
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *