zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Wojewoda unieważnił dwie uchwały RM w Żarkach!
17 stycznia 2018 r. | 09:31
12

Nie ma ostatnio zbyt dobrej passy Burmistrz Klemens Podlejski i Rada Miejska w Żarkach. Tym razem Wojewoda Śląski stwierdził nieważność dwóch uchwał Rady Miejskiej w Żarkach. Pierwsza dotyczy pogrzebów, a druga uchwaleniu przez radę regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków.

Obie uchwały zostały unieważnione.

O ile trudno winić radnych, którzy w większości podnoszą tylko ręce i przychodzą po sowite diety, ale co w tym czasie robił prawnik urzędu - mec. Andrzej Hajdas?

Poniżej znajdziecie decyzje Wojewody.

PAWEŁ GĄSIORSKI      12 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił dwie uchwały RM w Żarkach!”

 1. bruno pisze:

  Zbyt mało czerwonego to tak primo natomiast meritum sprawy jest pytanie do naszego pseudo dziennikarza po co komu funkcja wojewody w tym kraju skoro jego ocena sprawy nie ma prawa być odmienna od uchwał gmin???PRoszę formułować artykuły poprawnie a nie traktować czytelników jak prostakow co wszystko lykaja .

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ech bruno ty jesteś beściak,nad projektem uchwał i ich poprawnością pieczę sprawuje Burmistrz Podlejski—–prawnik z wykształcenia i doświadczenia i zawodowy prawnik czynny mec. ANDRZEJ HAJDAS ,TO JA ZADAJE PYTANIE JAK MOGĄ WYCHODZIĆ BUBLE PRAWNE.Osobiście bruno nie chciałbym sie leczyć pod opieka takiego tandemu jakby obaj Panowie byli lekarzami w/w wymienieni.

   0
   0
 2. Michałowa pisze:

  No i co z tego,że uchylił ? mylić się to ludzka rzecz.

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   ludzka, ale ktoś za to bierze pieniądze i co teraz? odda?

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Żeby DWOJE prawników myliło się to nie przystoi z racji wykształcenia ,wiedzy i doświadczenia !!!!! “Michałowo” weź ty się pomyl w deklaracji podatkowej ? Weź się myl często i wszędzie,zapominaj,jedź w terenie zabudowanym 110 km/h, no weź proszę zapominaj i myl się na okrągło.

   0
   0
 3. Michałowa pisze:

  Odda tak jak Ci,co byli przed i Ci,co będą po.

  0
  0
 4. osa pisze:

  Michałowa to mądra kobieta bez jadu osopodobnych

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Czasami w tym gąszczu przepychanek idzie się zgubić,pisane wszystko jest językiem niezrozumiałym i zawiłym i zawsze to mieszkańcy na tym cierpią ale jest pytanie po co nam obsługa prawna w Gminie Żarki za 3500 złotych miesięcznie dla mec.Andrzeja Hajdasa jak ja wychodzę z założenia że nasz Burmistrz Podlejski z wykształcenia -prawnik ,to on co się zwie Dobrym Gospodarzem to powinien obsługę prawną na te swoje wygórowane pobory dla Gminy Żarki robić osobiście bez dodatkowego wynagrodzenia i poświęcić się dla tej Gminy,która mu wypłaca co miesiąc sowite wynagrodzenie.Chyba że są inne przesłanki ,które uniemożliwiają Burmistrzowi Podlejskiemu takiej dobroczynności na rzecz Gminy Żarki,a może już nie ma takiego czegoś że ktoś coś robi z pasją od serca ,spontanicznie,społecznie i dla dobra ogółu jak przystało na wzorowego Katolika a chyba że te wszystkie kanony w łeb wzięły i mamona,wredność i pycha jest teraz wszechobecna ale pytam jak tacy Katolicy chodzą do Kościoła i wyznają wiarę———-czy to nie aby pod publikę ? Jakim to ja jestem Wzorowym Katolikiem ? OBŁUDA to jest i nic więcej.

   0
   0
 5. Dariusz Szlęk pisze:

  Mam pytanie po co Burmistrz Podlejski korzysta z pomocy prawnej mec. Andrzeja Hajdasa skoro takie buble prawne wychodzą pod jego nadzorem ? Po co my mieszkańcy płacimy mec. Andrzejowi Hajdasowi 3500 złotych każdego miesiąca za obsługę prawną Gminy Żarki ? Śmiem wręcz twierdzić że ze strony mec.Andrzeja Hajdasa jest brak kompetencji zawodowych w dziedzinie obsługi i funkcjonowania Samorządów i wypowiedzi i stanowiska jakie prezentował na poprzednich Komisjach i Sesjach to są w moim przekonaniu wadliwe prawnie i do wszystkich będe wnosił zastrzeżenia i sprzeciw na szczeblu administracyjnym bo są ku temu przesłanki merytoryczne i tych wielu spraw nie zostawiłem obojętnie i w najbliższym czasie okaże się kto miał racje w tych prawnych sporach ale w razie przegranych spraw mec. Andrzeja Hajdasa ze mną to będzie to źle rzutowało na Kancelarię

  0
  0
 6. bruno pisze:

  Wiele porażek w życiu skutkuje ciągłą obsesją na chęć odbicia się za wszelką cenę.

  0
  0
 7. osa pisze:

  Bruno znasz to z własnego doświadczenia ,czyż-nie ?

  0
  0
 8. bruno pisze:

  NO wlasnie Ja nie jestem czlowiekiem spelnionym,usmiechnietym, wyluzowanym.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *