zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Wyciszona Stanisława Nowak
30 sierpnia 2019 r. | 09:11
27

Odkąd Stanisława Nowak przestała być przewodniczącą rady (zapewne ze względu na wiek), to na sesjach jest bardzo cicha. Praktycznie nie zabiera głosu. W końcu 71 lat to czas na odpoczynek i zabawę z wnukami, a nie walkę o dobro mieszkańców. Nowak posiada 7000 zł oszczędności, dom za 300 000 zł, dwie działki i las za łącznie 350 000 zł.

W ubiegłym roku z tytułu emerytury otrzymała 47 738,04 zł, jako radna 24 250,83 zł, z posiedzeń w radzie nadzorczej 803,60 zł i z umowy najmu 17 000 zł. Łącznie 89 792,47 zł. Nieźle jak na 71-letnią emerytkę.

Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI27 odpowiedzi na “Wyciszona Stanisława Nowak”

 1. Monia pisze:

  Stasia to dzisiaj chyba mokra jest. Jedno to że jest gorąco a drugie to czego się obawia to co o niej napiszą mieszkańcy.

  19
  3
 2. Ciekawski pisze:

  Bruno broń koleżankę Teściowej

  18
  2
 3. KOLEŻANKA pisze:

  co się stało ze stałym komentatorem brunem

  18
  1
  • Ciekawski pisze:

   Blondas bruno został przyłapany na gorących hejtach. Afera w gminie jak w Ministerstwie Sprawiedliwości.
   Teściowa bruna nie wie gdzie się schować

   16
   1
 4. Ciekawski pisze:

  Blondas bruno został przyłapany na gorących hejtach. Afera w gminie jak w Ministerstwie Sprawiedliwości.
  Teściowa bruna nie wie gdzie się schować

  15
  1
 5. Marcin Labocha pisze:

  Ciekawe ilu radnych wytrzyma do końca kadencji

  24
  2
 6. Empatia pisze:

  Słuchajcie no:Ciekawski,Monia i Marcin Labocha.Proszę Was,dajcie spokój Pani Stanisławie Nowak.Naprawdę proszę .

  7
  18
  • WACŁAW MIKOŁAJCZYK pisze:

   A co to Staśka to święta krowa czy jakieś inne bóstwo.Może ona z innej gliny ulepiona.Może Stśka to inna kasta Żarczan !?

   20
   4
 7. bruno pisze:

  zastanawiam sie czytajacte wypociy czy wy to po trzezwemu piszecie ? bo ja jestem dzis na lekkiej bani i jak to czytam to az zyg….. mi sie chce !!!!!!!!masakra

  3
  20
 8. Rudy reks pisze:

  Proszę na litość Boską dajcie żyć Nowakowej co mało wam już zrobiła a teraz ma swoje kłopoty czego i wam nie życzę teraz będzie tylko dobrze i spokojnie na sesjach macie innych radnych to się nimi cieszcie i szukajcie u nich zwady proszę o wyciszenie sie na jakiś czas pozdrawiam

  7
  14
 9. kazia pisze:

  Zlitujcie się nad biedną kobietą ma już dość dajcie jej żyć nawet litość ma się nad wrogiem i mu się przebacza a kasa to nie wszystko i tak ją trzeba zostawić dla potomnych to są tylko papiery bez których nie da się żyć ale można skromnie i jest człowiek szczęśliwy bez kasy kasa szczęscia nie daje proszę o wyciszenie

  5
  13
  • znajoma pisze:

   Kazia no nie ma zmiłuj się ,no przecież Nowakow moźe zrezygnować z mandatu ,kolejna osoba wejdzie na je miejsce -no napewno nie bedzie Wice przewodnicząca ale moźe wiecej zrobi ,bo będzie nowe Ciało

   12
   1
 10. Mentorka pisze:

  Musiała sobie zdawać sprawę że bierze się za politykę i weszła w nią z wielką mordą i żarła. Cierp ciało jak się chciało. To jest polityka przez duże P. Były premier Leszek Miller przez politykę wszystko stracił. Ludzie w Żarkach przechodzą jeszcze gorsze katusze. Idą do burmistrza żeby im dał lokal do mieszkania i nie dostają. Ludzie proszą o pomoc bo nie mają z czego żyć i na popdstawowe zakupy i nic. Gdzie są radni?-KARMA WRACA

  17
  5
  • Znajoma pisze:

   Współczuje Pani Stanisławie wszelkich kłopotów ale to prawda karma wraca , ja mam to z tylu głowy i nawet jak diabeł kusi to ja o tym pamietam !

   19
   1
 11. Empatia pisze:

  Ponawiam prośbę : dajcie Pani Stanisławie Nowak spokój.Miejcie sumienie.

  5
  16
 12. Rodzic płacący haracz w postaci zakupu środków czystości pisze:

  Jak była dyrektorką nowakowa przez wiele lat to czemu my jako rodzice musieliśmy płacić pieniądze na środki czystości.Zgadza się że były zakupywane ale czemu potem ta sama dyrektorka szkoły nowakowa te środki czystości odsprzedawała do pośredników czyli sklepów i innych.To za nasze pieniądze składkowe przez tyle lat doszła do takiego majątku jak ma.Wystarczy przemnożyć ilość uczniów w szkole i lata w których była dyrektorką.Nie było takiego dziecka które by nie zapłaciło za środki czystości i komitetu rodzicielskiego bo by obiegówki mu nie podbito i nie otrzymałoby dziecko świadectwa.Wstyd pani nowakowa że tak pani okradała nas rodziców.Stworzyła pani ciemnogród i zastraszenie w tej szkole.Tylko dlaczego nas jako rodziców nas pani perfidnie okradała.

  29
  4
  • do pajaców pisze:

   Takie komentarze dobitnie świadczą z jakimi półgłówkami Pani Nowak miała i ma do czynienia, zawiść, płytkość i IQ jednocyfrowe…komentujących, pseudo okradanych z 5 zeta. Ze swej strony życzę takiemu płytkiemu ludzikowi, by doświadczył podobnej podłości i pogardy do tej, którą sam okazuje innym. nie znam osobiście Pani Nowak, pogardzam natomiast takimi, jak powyższe wpisami.

   5
   16
   • Rodzic płacący haracz w postaci zakupu środków czystości pisze:

    Widzisz pajacczyni jaką jesteś pajacdupą?5 zeta to było na jedno półrocze a na cały rok szkolny to 10 zeta.Dopadła cię już skleroza i geriatria.Lecz się a nie broń nowakowej o ile nie jesteś w tym wpisie samą naczelną stanisławą

    11
    2
 13. znajoma pisze:

  Ani pani wiekowa pani Stanisława ,ani pan wiekowy pan Alojz sami nie odejdą z Rady Gminy , to jest pewne ,a ta reszta też się bedzie trzymać wszelkimi mackami bo tam jest kasa i koneksje -jak tam już trafisz i burmistrzowi się spodobasz to masz to co chcesz

  16
  3
 14. Grosik pisze:

  “A cały lud zawołał: Krew Jego na nas i na dzieci nasze” (Mt 27,25).

  Za wszystko w życiu trzeba zapłacić, nie ma rachunków nie uregulowanych a często za grzechy rodziców płacą dzieci i wnuki.

  Nie wiem jak było ze składką na środki czystości. Pewne jest jedno, nie ważne czy to było 5 zł czy 500 zł jeżeli było zbierane bezprawnie to było złe.
  A czy odpowiedzialnym za nadzór i utrzymanie Szkoły Podstawowej w okresie zbierania domniemanych składek nie był przypadkiem obecny Burmistrz Klemens Podlejski?

  10
  0
 15. zzz pisze:

  Konstytucja RP wymusza naukę i zapewnia bezpłatne szkolnictwo do 18 roku życia.

  Składka na Komitet rodzicielski w państwowej szkole jest dobrowolna i zatrzymanie świadectwa z powodu jego nieopłacenia chyba nie jest zgodne z przepisami.
  Jeżeli jestem w błędzie proszę o sprostowanie.

  Dziękuję

  12
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *