zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Wydawanie żywności MGOPS
09 października 2017 r. | 12:04
1

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarkach informuje, że w dniu 26.10.2017 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 będzie wydawana żywność w postaci gotowych artykułów spożywczych.

Żywność wydawana będzie w magazynie przy ulicy Steinkellera 5 w Żarkach, na podstawie karty pomocy żywnościowej na rok 2017/2018 wydawanej po udokumentowaniu dochodów, po którą należy się zgłosić do MGOPS Żarki - ul. Myszkowska 28. Skierowania są wydawane w Ośrodku Pomocy.

Uprawnionymi do korzystania z żywności są osoby, których dochód na osobę w rodzinie nie przekracza 200% kryterium w pomocy społecznej tj. osoby samotne kwota: 1268,00 zł., osoby w rodzinie kwota: 1028,00 zł. na osobę.Jedna odpowiedź do “Wydawanie żywności MGOPS”

  1. leń pisze:

    Kto się weźmie za tych udawaczy i kombinatorów co pobierają i korzystają na maksa z MOPS- u. To jest patologia cwaniaków bo ten co potrzebuje to wstyd mu nie pozwala tam iść albo nawet nie wie gdzie to trzeba iść i jak to załatwić. Ja tych korzystających wziołbym do sprzątania i porządkowania terenu gminy Żarki i jestem ciekawy kto by się z nich ostał. Coś za coś . Za pracę się wynagradza a oni tylko kradną. Po takiej rewolucji to nawet rozbudowany sztab Urzędasôw w MOPS-ie byłby nie potrzebny a tak to jeszcze ich się pasie i budynek utrzymuje. Ten kraj to pierdolnie przez tą Samorządowość Chorą.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *