zachmurzenie duże
25°
24°
wtorek
Reklama
Wypadek na Koziegłowskiej w Żarkach
11 maja 2018 r. | 08:12
16

Kierująca fiatem panda z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. To efekt czołowego zderzenia dwóch pojazdów na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach. Śledczy z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj około godziny 6.00 na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letni kierowca suzuki grand vitara jadąc w kierunku centrum miasta, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fiatem panda. Na skutek tego zdarzenia 46-letnia kierująca fiatem z obrażeniami ciała w postaci złamania kręgosłupa trafiła do szpitala. Natomiast kierowca suzuki doznał ogólnych stłuczeń. Szczegóły i dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz śledczy. /KPP w Myszkowie/16 odpowiedzi na “Wypadek na Koziegłowskiej w Żarkach”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Ta drogą jest fatalna.

  12
  0
 2. bruno pisze:

  A jaka droga będzie dobra przy czołówce? ???Ale Ty robisz z siebie kretona !!!!!

  2
  3
 3. Maria pisze:

  To już kolejny wypadek na tej trasie. Za duże krawężniki, a za wąska droga. Wypadki się mnożą, a magistrat nic z tym nie robi , mimo próśb mieszkańców.
  Idealny moment przed wyborami, żeby ktoś się wykazał.

  4
  3
  • kierowca pisze:

   Jakimi wyborami widać u Ciebie pewne braki inf to nie droga gminna !!!!droga jest ok tylko wyobraźni brak !!!

   5
   1
  • inżynier pisze:

   Droga posiada szerokość zgodną z dokumentacją projektową, która została wykonana na podstawie obowiązujących przepisów prawnych. Wysokość krawężników również tam została przewidziana, Proponuje się Pani wykazać i zaprzestać dokonywania tak bzdurnych wpisów.

   8
   1
 4. Żarczanin pisze:

  Droga po remoncie stała bardzo niebezpieczna. Głębokkie rowy na poboczach bez żadnych zabezpieczeń. Gdzie w takim przypadku był odbiorca drogi? Trochę wyobrażni drogowcy.

  5
  2
  • inżynier pisze:

   Głębokość rowów jest zgodna z dokumentacją projektową, która została wykonana na podstawie obowiązujących przepisów prawnych. W górach ,,na serpentynach” też ma Pan zabezpieczenia poboczy ? Widać całkowity brak znajomości technologii jak i przepisów dotyczących budowy dróg.

   8
   1
   • Kierowca 13 pisze:

    Panie inżynierze, pan oczywiście ma rację, wszystko zgodne z przepisami. Tylko czy te przepisy są rozsądne ? Można przecież wpisać, że szerokość drogi powinna mieć min. 3 m, a krawężniki wysokość 0,5 m i wszystko będzie dobrze. Wg przepisów ! Ale czy wg logiki ? Droga na Myszków też jest wąska (zapewne zgodna z przepisami), a krawężniki za wysokie. Będzie to powodować niepotrzebne kolizje w przyszłości. Proszę zauważyć, że ronda w nowo budowanej obwodnicy są bardzo „ciasne” i duże i długie samochody już jeżdżą po krawężnikach. A przecież zapewne wszystko jest zgodne z przepisami tylko nie ze zdrowym myśleniem. Może więc trzeba zmienić przepisy ? Życzę bezpiecznego wymijania.

    1
    0
    • inżynier pisze:

     Wystarczy nie zapierd…ać po drodze i już nie będzie wąsko. Dla pewnej grupy kierowców to i 15 m szeroka droga będzie za wąska gdy sie po niej jedzie powyżej 200 km/h. Gdy sie jedzie zgodnie z przepisami to już jakoś nie jest ,, nie bezpiecznie wąsko”. Wyobraźni brak a noga jeszcze ciężka i o nieszczęście już nie trudno.

     0
     0
 5. Mieszkanka pisze:

  takich dróg jest wiele tylko ludzie nie potrafią jeździ z i stosować się do przepisów.

  11
  0
 6. Miranda pisze:

  Nie znamy powodów zjechania na przeciwległy pas 68 latka. Miejmy nadzieję, że poszkodowana Pani szybko wyjdzie ze szpitala na własnych nogach. Każdy z nas może znaleźć się na jej miejscu.

  4
  0
 7. Ryszard Czarnecki pisze:

  Widzę sami mądrale tu wpisy robią. Jaka znajomość tematu. WOW. Tylko chejt na innych. 80 % idioci po podstawówce.

  1
  6
 8. Wasz znajomy pisze:

  Za dużo kretynów korzystających z takich dróg a i nie mało na tych wpisach

  2
  1
 9. Obywatel pisze:

  Ktoś winny a kobieta cierpi,gdzie jest sprawiedliwość?

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *