bezchmurnie
22°
20°
niedziela
Reklama
Wysyp inwestycji na koniec roku
13 grudnia 2018 r. | 12:22
13

Prawdziwe szaleństwo. Burmistrz Klemens Podlejski ogłosił aż trzy przetargi. Pierwszy dotyczy budowy budynku zaplecza sanitarnego przy kąpielisku miejskim w Żarkach, drugi przebudowy drogi gminnej – ul. Parkowa w Przybynowie, a trzeci przebudowy nawierzchni drogi gminnej – ul. Cegielniana w Żarkach.

O ile znajdą się chętni, to wkrótce będzie sporo robót budowlanych w gminie. Wszystko fajnie, ale kiedy będzie ten obiecany basen?

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Wysyp inwestycji na koniec roku”

 1. mieszkanka pisze:

  Basen będzie, proszę się nie czepiać bo będzie !!! Pewnie u Karolka ale będzie !!!

  24
  4
  • mieszkanka pisze:

   Niech się pani martwi o siebie a nie o Karolka i jego basen.

   4
   16
   • CWANIAK pisze:

    mieszkanko my SMERFY martwimy się Karorkiem bo on idzie ostro w zioło i on może widzieć nie istniejące baseny albo oceany jak przedobrzy z dawką i wpadając do studni to będzie myślał że nurkuje i podziwia rafy koralowe. mieszkanko zioło ma taką moc i my paskudztwa niebieskie dlatego martwimy się Karorkiem nieszporkiem

    15
    2
  • Kolega pisze:

   Ale mam nadzieję,że Burmistrz obietnice przedwyborcze tam gdzie osobiście składał pojedynczym osoba -to je spełni -bo jak nie to będziemy go nękać ! Niech pan sobie nie myśli ,że panu będzie tak łatwo – Obietnice należy Panie Burmistrzu -spełniać -nie tylko obiecywać !

   13
   1
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Wszystko praktycznie w Żarkach będzie robione i głównie w Żarkach się dzieje a co z ościennymi Sołectwami ???
  Co z budową Remizy w Przybynowie ???
  Co to też za inwestycje i ich wykonanie jak ulica Kukuczki w Żarkach dopiero wybudowana a już się rozpadła ???

  21
  3
  • bruno pisze:

   Pewnie gdyby wybudowali spowiednice świecka w Kotowicach i na etacie ci tam poradzili oczywiscie spolecznie bo Ty już wszystko masz to była by dobra inwestycja ?raz płaczesz że brak inwestycji jak sa to ze zacwiele to chyba syndrom przekwitu ?

   7
   19
   • bruno pisze:

    lepiej nie bo burmistrz po imprezie w remizie z Labochą zapomnieć się mogą i sumienie ruszy ich i wpadną wyznać swoje winy a troszku by im zeszło z wyznaniem win

    15
    1
 3. mieszkanka pisze:

  ulica Kukuczki się rozpada ? coś Ci się chyba pomerdało ?

  5
  22
 4. Strazak pisze:

  A co ufo zabrało remize w Przybynowie???????? Rano jeszcze stała!!!!!!!

  6
  16
  • PRACUŚ pisze:

   GARGAMELISKO nam obiecało jak było przed wyborami z KLAKIEREM że pójdą na ugodę i wybudują nam alternatywę WIOSKI SMERFÓW czyli domek w którym będziemy kisić smerfowe jagody a tu cisza i nie będzie domku zbiorowego dla SMERFÓW. Gdzie my GARGAMELU teraz będziemy się integrować ale to my niebieskie paskudztwa tak jak nas nazywasz bez twojego wstrętnego KLAKIERA.

   15
   2
 5. Budowlaniec pisze:

  Najlepiej i najtrwalej buduje się zimą w mróz

  10
  1
 6. Kozioł pisze:

  Jak takie zaplecze parkowo- rozrywkowo- sportowe powstanie to na pewno możemy się spodziewać basenu pięciogwiazdkowego, podgrzewanego z bajeranckim dachem hotelem atrakcjami dla dzieci i restauracjami dla dorosłych i bóg wie co jeszcze!!!! Oj, nie będzie trzeba jeździć do Dubaju!!!

  6
  1
 7. zbulwersowany lokator pisze:

  polecam zainteresowanym zainteresować się jakie dzieją się cyrki przy remoncie osiedla na topolowej mieszkańcy na zimę pozostawieni sami sobie totalna fuszerka i prowizorka termin ukończenia inwestycji koniec listopada a końca nie widać co to za remont jeśli zamiast wylewki zostawia się jakieś płyty na podłodze bo podobno gmina nie ma 800 zl na ową hehe

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *