słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Wznowiono nabór w programie „Czyste powietrze”
23 stycznia 2019 r. | 10:40
7

21 stycznia 2019 r. został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego "Czyste powietrze". W ramach programu jest możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych między innymi na: ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

Szczegółowe informacje możecie uzyskać bezpośrednio w punkcie konsultacyjnym WFOŚiGW w Częstochowie - Jana III Sobieskiego 7 (punkt czynny w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00) lub pod numerem telefonu 32 60 32 252.7 odpowiedzi na “Wznowiono nabór w programie „Czyste powietrze””

 1. Antek pisze:

  jakim dziadostwem ci ludzie palą? czemu nie ma żareckiego programu dopłat do pieców ?

  10
  4
  • Czesuaf pisze:

   Jak to nie ma ? Gdzie Ty człowieku żyjesz, każdy kto chciał otrzymał dofinansowanie do solarów, pieca czy też fotowoltaiki więc nie wiem o co Ci chodzi

   14
   3
 2. Maciek pisze:

  Należy o to zapytać burmistrza Podlejskiego i trzeba udać się do niego niezwłocznie

  10
  5
 3. Czesuaf pisze:

  Zapomniałem także dodać, iż dofinansowanie z Gminy Żarki było w o wiele większej wysokości niż dofinansowania dostępne z programu “Czyste powietrze”.

  15
  0
 4. Agnieszka pisze:

  A ja się pytam dlaczego nie ma dofinansowania dla właścicieli mieszkań w blokach?

  3
  0
 5. ZGRYWUS pisze:

  Główny Kominiarz i wykrywacz “smoku żareckiego” Komendant Straży Miejskiej mam nadzieję że jest w ciągłej akcji bo teraz ma przecież żniwa. Panie Komendancie ile wykrył pan posesji , na których są spalane niedozwolone substancje? Pan ma czarny mundurek to nie będzie problemu aby się przebranżowić jak pan sobie nie radzi w tej jednostce podległej burmistrzowi Podlejskiemu.Niech pan się poderwie do pracy bo wreszcie pana Departament szlag trafi albo już prawdziwy Smok pana pożre w postaci grupy mieszkańców w liczbie 200 wyborców.

  10
  1
 6. ONA ONA pisze:

  Ma Pan rację Panie D

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *