bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Za co pobiera pensję Komendant Straży Miejskiej Masłyka?
15 lutego 2019 r. | 06:23
21

Poniżej możecie zapoznać się z pensjami pracowników samorządowych i są one podane w kwocie brutto. Nikt nie chce powiedzieć co przez ostatnie miesiące robi i jakie wykonuje prace Komendant STRAŻY MIEJSKIEJ w Żarkach mgr Marcin Masłyka. Od kilkunastu miesięcy Komendant Masłyka pełni obowiązki bez udziału drugiego Strażnika Straży Miejskiej jak dowiedziałem się od Sekretarz Gminy Pani Dominiki Horoszko na posiedzeniu Komisji w dniu 08.02.2019 roku z powodu przebywania na zwolnieniu lekarskim. Jeśli Komendant Masłyka jest w jednoosobowym składzie to praktycznie nie może podjąć żadnej interwencji i wykonać obowiązków służbowych do jakich ta jednostka została powołana. Komendant Masłyka nie może przeprowadzić interwencji w sprawie zabezpieczenia porządku i bezpieczeństwa mieszkańców na terenie Gminy Żarki, nie może wystawić mandatu za wykroczenia i nie przestrzeganie zasad współżycia w społeczności lokalnej. Komendant Masłyka nic nie może. Pamiętajcie że z budżetu Gminy Żarki na funkcjonowanie STRAŻY MIEJSKIEJ w Żarkach rocznie przeznacza się około 160 tysięcy złotych!

Aktualnie z uzyskanych informacji Komendant STRAŻY MIEJSKIEJ w Żarkach Masłyka skrzętnie kryje się w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach i od czasu do czasu pełni posługę KURIERA wożąc przesyłki pocztowe lub dokumenty do różnych urzędów gdzie można to zrobić elektronicznie lub za pomocą Poczty Polskiej lub innych firm kurierskich dostępnych na rynku.

Gmina Żarki to bogata gmina i rozrzutna, nie dbająca o rozsądne gospodarowanie pieniędzmi publicznymi a wszystko to pod okiem burmistrza mgr Klemensa Podlejskiego którego pracy przygląda się RADA MIEJSKA w Żarkach i wszystko to zatwierdza jawnie podczas głosowania uchwał. Za niegospodarność pieniędzmi publicznymi osoby powinny być pociągane do odpowiedzialności karnej jak ma to miejsce w Chińskiej Republice Ludowej.

DARIUSZ SZLĘK21 odpowiedzi na “Za co pobiera pensję Komendant Straży Miejskiej Masłyka?”

 1. Bruttonetto pisze:

  90% ludzi nie wie co to kwota brutto czy netto. Nie wie też jaka jest różnica między tymi kwotami. Mało kto zarabia lub przeżyje za ponad 2k brutto. To jest jawna manipilacja z waszej strony ludźmi którzy nie mają elementarnej wiedzy.

  3
  5
  • ZGRYWUS pisze:

   Udaj się do Skarbnik Gminy Żarki Doroty Muchy i ona jak ci zrobi rozliczenie roczne to dostaniesz zwrot podatku dochodowego w nadwyżce na 5 lat bo ona umie prowadzić KREATYWNĄ KSIĘGOWOŚĆ i sprytnie manipulować.
   Twój PIT po wypełnieniu przez Skarbnik Muchę będzie ci przychylnym Wujem PITEM

   8
   0
 2. NIEUK pisze:

  bruno a czemu ciebie nie ma na tej liście płac. bruno rozlicz się ze skarbówką za. 2018 to co brałeś od czarnego pana pod stołem za krecią robotę

  18
  3
 3. Zenon pisze:

  Z tego wynika, że są tylko dwie osoby w straży miejskiej, więc w każdej chwili jedna osoba może iść na urlop miesieczny lub L4, to też są ludzie.
  Więc jeżeli ma być straż jako prawdziwa straż miejska, to powinno być minimum 5 osób bo tak działają w innych miastach.
  Po drugie;
  Jeżeli nie ma możliwości by było więcej strażników to najlepsza opcja jest likwidacja straży i starać się o przywrócenie komisariatu Policji.

  22
  2
  • Junak pisze:

   Idę na kurs strażnika miejskiego jak jest wakat to może się załapię.

   16
   0
   • Magdalena pisze:

    Też jestem za przywróceniem Policji w naszej gminie.
    Policja ma większe kompetencje i uprawnienia.
    Chodzi tu o patrole wieczorne w okolicy kościoła w Żarkach, pobliski sklep sprzedaje alkohol i wracając przez centrum Żarek późną porą człowiek jest narażony na zaczepki.

    Moim zdaniem policja jest dużo bardziej uprawniona na działania późnym wieczorem i nocą.

    13
    1
 4. POCztex pisze:

  CO SIĘ DZIEJE BO U nas NIE DZIAŁA WASZA STRONA jusz od paru dni a w domu hula

  9
  4
 5. bruno pisze:

  a co w telefonie nie masz internetu tylko z naszego urzędu chcesz korzystać
  wypad z piaskownicy powiedział władca internetu i zrobił blok

  15
  4
 6. JAROSŁAW pisze:

  Zwracam się z prośbą o kupno naszej lokalnej prasy

  13
  5
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Zachęcam do przeczytania jednego z tygodników i będącego w agoni “BRUKOWCA” pod nazwą GAZETA MYSZKOWSKA.
  Sam redaktor naczelny Mazanek nie wiedział co pisać i jak złożyć to wszystko w całość .
  Panie redaktorze Mazanek mógł pan w artykule umieścić zdjęcie alkomatu czy też alkosensora kiedy pan robił wywiad z burmistrzem Podlejskim w Szpitalu Powiatowym w Myszkowie. Wtedy pan opublikował zdjęcie prawa jazdy burmistrza Podlejskiego po tym jak burmistrz Podlejski wjechał rowerem z drogi podporządkowanej wprost pod koła poruszającego się prawidłowo pojazdu. Czy było to rzeczywiście prawo jazdy burmistrza Podlejskiego?
  Nie wiedziałem do tamtej chwili że rowerzyści muszą się okazywać prawem jazdy publicznie po wypadkach drogowych. Czy pan redaktor Mazanek nie potwierdził czasem nieprawdy publikując prawo jazdy innej osoby niż osoba publiczna pokazująca je.
  Nie dziwi mnie fakt że w Żarkach w czasie trwania II Wojny Światowej tak wielu Żydów pojmano i wywieziono do Obozów Koncentracyjnych. Po przeczytaniu artykułu w dzisiejszej Gazecie Myszkowskiej pt. ” Czy urzędnicy mają się bać wzywać policję?” zobaczyłem jakim donosicielem jest burmistrz Klemens Podlejski oraz SEKRETARZ GMINY Pani Dominika Horoszko.

  18
  8
  • bruno pisze:

   Dario wczoraj było swieto sw Walentego patrona osób chorych umysłowo ,nerowo i cierpiacych na epilepsje i cos mi sie wydaje ze swietowanie sie udało ???:)

   10
   16
   • wis pisze:

    dobry wpis, dodam że od kilku dni trwa rok ŚWINI, więc trzeba się spodziewać zwiększonej aktywności co niektórych.

    13
    6
  • Czesuaf pisze:

   Darek Celebrycie nie przystoi jeździć nie sprawnym technicznie autem 🙂

   8
   13
   • Kapuś pisze:

    Piszą w gazecie że Darka auto stało na parkingu przed gminą.Co za ślepiec widział że zaparkowane auto się przemieszcza.Policja też twierdzi że widziała auto zaparkowane.Ten dealer z Mokrej ma jakiś mocny nowy towar jak władza ma takie omamy.

    13
    2
    • kierowca pisze:

     To tera nie ma co podjeżdżać po gminę autem ?

     12
     0
     • ZGRYWUS pisze:

      Lepiej teraz się wstrzymać z parkowaniem bo Horoszko na pół etatu dorabia chyba w reaktywowanej formacji ORMO

      9
      2
     • Prawdobodobny pisze:

      Do Dareczka Zgrywusa :To z Ciebie taki strażnik praworządności A to o Ciebie chodzi w artykule w myszkowskiej ??? To Ty.nie swiecisz przykładem??

      0
      9
 8. RYSIEK pisze:

  bruno ty CWELU

  15
  3
 9. UrzędniczkaZarki pisze:

  No a czy ktoś sprawdzi czy przekroczył będąc sam uprawnienia ? On nie ma podstawowej wiedzy. Kiedyś w urzędzie z nim rozmawiałam to jest jakaś tragedia. Nie dziwię się że na zaproszenie Pana Darka nie przystał, bo on się tylko jąka. Z nim nie można porozmawiać na jakimś poziomie. Nie dziwię się tej strazniczce że ma L4 skoro jej komendant zarabia 2 razy tyle a wiedza pewnie zerowa. A ona u nas długo pracuje i inteligentna jest dziewczyna. Szef powinien mu podziękować bo w całej Polsce coś robią straże i mają wyniki tylko nie u nas. Panie Darku niech pan sprawdzi czym straż miejska i jej komendant mogą się pochwalić odkąd powstali.

  18
  2
  • Poinformuj pisze:

   To mogła napisać tylko sama zainteresowana albo ktoś kto jej w ogóle nie zna. Totalne przeciwieństwo tego kim ta pani jest. Niezły ubaw

   1
   17

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *