bezchmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Zaatakowano kandydata na radnego z Kotowic!
19 października 2018 r. | 12:16
29

W Czatachowie podczas zebrania wiejskiego zaatakowano kandydata na radnego okręgu Kotowice, kotowickiego celebrytę - Dariusza Szlęka. Doszło do rękoczynów. Zaatakował go jeden ze zwolenników Burmistrza Klemensa Podlejskiego. Przyglądała się temu "żarecka elyta", która w żaden sposób nie reagowała, tylko się śmiała. Zdarzenie możecie zobaczyć na wideo poniżej.

Sprawa trafiła już na Policję.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

W Czatachowie chcieli pobić Dariusza Szlęka!

W Czatachowie chcieli pobić Dariusza Szlęka!

Gepostet von Gmina Żarki am Donnerstag, 18. Oktober 2018

 29 odpowiedzi na “Zaatakowano kandydata na radnego z Kotowic!”

 1. bruno pisze:

  Celebryta hahaha no rozjeb….s.mnie tym textem ?to jak tak wyglada i zachowuje się celebryta to ja cieszę się ze jestem zwykłym zjadaczem chleba.

  19
  18
 2. kotowicka celebrytka pisze:

  Jako kotowicka celebrytka ,,Andżelika” wypraszam sobie stawianie na tym samym podium Pana ,, Kubusia Puchatka” z wielkim brzuchem i za małą koszuliną !!!!

  19
  27
 3. EssA pisze:

  Nie dziwie się, prywatni mieszkańcy sołectwa nie są osobami publicznymi i nie chcieli po prostu aby ich nagrywać. Ja na ich miejscu zgłosiłbym sprawę na policje ponieważ filmik z ich wizerunkami trafił do internetu a to jest karalne jeśli wykorzystuje się czyjś wizerunek bez jego wiedzy a sądząc po filmiku Ci Państwo na pewno nie pozwolili na publikacje materiału. Nie znam Pana Szlęka ale po zamieszczanych tutaj jego filmikach wyrobiłem sobie już o Nim opinie. Cham, gbur i prostak takie moje zdanie, jeśli chcesz wygrać w wyborach i jesteś pewny swoich racji to nie stosuje się czarnego PR tylko fakty a nie kręcenie byle jakich filmików, które mają ukazać jaka jest zła obecna władza a moim zdaniem przynosi odwrotny efekt ukazując beznadziejność osoby, która go wykonała i zamieściła. Pozdrawiam

  25
  38
  • Sti pisze:

   Nie oceniaj ludzi których nie znasz. Bardzo dobrze, że filmiki są bo w przeciwnym razie większość informacji płynie pod stołem, co do publikacji to ludzie którzy byli agresywni i zachowywali się nagannie mogą zobaczyć jakie z nich są agresorzy…?
   Do tego konkretnego przypadku to powiem zapanować nad agresją tego Pana z czatachowy Włodarz a nie akceptować takie zachowanie..?? I kontynuować bez względu czy to Pan szlęk czy TVN.PL
   Pan Szlęk nie widać by był agresywny, tylko nagrywał i chciał być obecnym.
   To w czym tkwi przyczyna takiego zachowania i to u kobiet,.,…. ??? taka nagonka na jedną osobę….?? Wstyd za takie zachowanie!??

   45
   14
 4. edward1990 pisze:

  A dlaczego Pan Szlęk nie jest promowany na różowo jak to było w poprzednim artykule ?? 😀 😛

  13
  14
 5. poinformowany dla EssA pisze:

  poczytaj dziecino …. o tym filmowaniu

  ,, Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 6 grudnia 2012 r. (I OSK 2021/21) stwierdził, że:

  w zebraniu wiejskim mogą brać udział wszyscy mieszkańcy np. sołectwa, a więc mogą uczestniczyć w obradach i podejmować uchwały. Jest to niewątpliwie przejaw demokracji bezpośredniej, ich legitymacja do uczestniczenia w zebraniu wiejskim wynika jedynie z faktu zamieszkiwania na terenie sołectwa. Udział mieszkańców sołectwa w zebraniu wiejskim należy zatem do sfery publicznej działalności tych osób, bowiem decydując się na uczestniczenie w zebraniu wiejskim, każdy jego uczestnik, będący mieszkańcem danego sołectwa, godzi się na udział w pracach organu uchwałodawczego sołectwa, a więc jednostki pomocniczej gminy, tym samym – godzi się więc na udział w życiu publicznym.

  Dalej, Naczelny Sąd Administracyjny stwierdza m.in., że:

  podejmując próbę wskazania ogólnych cech, jakie będą przesądzały o tym, że określona osoba ma związek ze sprawowaniem funkcji publicznej, można uznać, że chodzi tu o takie przypadki, w których związek ze sprawowaniem tych funkcji jest równoznaczny ze współdecydowaniem o sytuacji prawnej innych osób lub środków publicznych albo łączy się co najmniej z przygotowywaniem i opiniowaniem decyzji, które dotyczą, bądź pozostają w gestii, innych podmiotów. Tak też jest w rozpoznawanej sprawie, bowiem uczestnictwo mieszkańca danego sołectwa w zebraniu wiejskim sprawia, że od chwili otwarcia obrad aż do momentu ich zakończenia ma on wpływ na podejmowane uchwały organu sołectwa, a więc jego udział w sprawowaniu władzy publicznej związany jest z pełnieniem w tym czasie funkcji publicznej. Zatem jego dane osobowe, poprzez fakt uczestnictwa w pracach organu uchwałodawczego sołectwa, stają się danymi publicznymi, jako że mają związek z wykonywaniem przez niego funkcji publicznej.”

  37
  8
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  *ADAMEK* w czapce z daszkiem .

  11
  5
 7. Żarki pisze:

  To co widzimy to obraz prostakow którzy nami” żądzą “, śmiech, ironia, podjudzanie, niebylo by tego gdy by po prostu odpowiadali na pytania, a oni krzyczą i straszą jak np p” nowakowa przewodnicząca “, czy tzw” podlejski zwany dalej burmistrzem”, albo” Pan nie wiadomo kto i co “, grabowski który nie potrafi zachować kultury żujac gumę na spotkaniach, ledwo co powie – śmiech. I znajdują takich chamow którzy nie znają kultury, no ale takimi lepiej dowodzić. Wstyd, wstyd wstyd – zero kultury

  27
  10
 8. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  ·
  Byłem na ringu z *ADAMKIEM*
  Kibicami *ADAMKA* byli WYGASZANY BURMISTRZ MIASTA I GMINY ŻARKI KLEMENS PODLEJSKI,WYGASZANA PRZEWODNICZĄCA RADY MIEJSKIEJ W ŻARKACH STANISŁAWA NOWAK I SZEREGOWI ODDANI RADNI KLEMENSA PODLEJSKIEGO WYGASZANEJ RADY MIEJSKIEJ W ŻARKACH.

  18
  11
 9. Zbulwersowany pisze:

  Katastrofa burmistrza ,vice przewodniczącej ,obecnych radnych. ale mieli ubaw. Wstyd dla Urzędu , jak tacy ludzie zajmują te stanowiska ? To tylko w Żarkach

  15
  8
 10. Apel pisze:

  Kochani współmieszkańcy!
  Głosujcie na dotychczasowych sprawdzonych radnych i burmistrza.
  Wśród nas jest nauczycielka. Ona uczyła niemal wszystkich wyborców i zadbała o to byście się do niczego nie nadawali.
  Nie pchajcie się do władzy.
  Tylko my stanowimy klasę nowej szlachty.
  Nie przeszkadzajcie nam w pomnażaniu prywatnego majątku kosztem wspólnego dobra.
  Nie ryzykujcie!
  Tylko doświadczenie.
  Czy może być lepsze rozwiązanie niż radny pracownik Gminy?
  Taki radny zna sprawy od strony zwykłej klasy robotniczej.

  Wzywam wszystkich kto żyw!!!
  Głosujcie na stare sprawdzone układy!!!!!

  15
  3
 11. Szczepan pisze:

  Redaktorzyna przez wiele tygodni tworzył swoją własną rzeczywistość:
  – uwielbiany przez Mieszkańców Dariusz……….,;
  – celebryta;
  – ogłaszał niechybny koniec obecnych władz;
  – namawiał prawdopodobnego do startu na Burmistrza.
  Po tylu tygodniach pisania bzdur wyssanych z palca, jak widać, wiele nie zostało z tego uwielbienia. Zakładając, że kiedykolwiek istniało. Nie chwalę zachowań osób na tym filmie, ale widać ich miarka się przebrała.
  Dobrze, że to już koniec tej kampanii i cały ten portal z jego głównym komentującym,
  “prawdopodobnie najlepszym kandydatem na radnego w całej galaktyce”
  zniknie na kolejne lata w niebycie, znowu nic nie osiągając,

  7
  16
 12. oświecony pisze:

  wkrótce cisza wyborcza, więc chciałem podzielić się taką refleksją: mieszkam w żarkach kilka lat i po tych kilku latach mogę już powiedzieć: Wy Żarczanie jesteście dziwni!!! Nie wiem czy Was nic nie obchodzi, czy ktoś was tak przez lata “wychował” że się wszystkiego boicie? nie walczycie o swoje sprawy, nie zadajecie pytań, nie “wychylacie się”? gmina żarki jest bogata, a wy nie zdajecie sobie z tego sprawy! mamy dochodowe targowisko, która gmina ma taki dochód? przy takich środkach własnych przez ostatnich 16 lat to niewiele tu zrobiono! albo zrobiono niewiele naprawdę potrzebnych rzeczy! targowisko – ogromne żródło dochodu – zostało tylko wybrukowane, jest zaśmiecone, zaniedbane, bez podstawowej infrastruktury! 3 lata nie mieliście domu kultury (tylko dyrektor był), choć teraz też jakby go nie było! czy wiecie ile dzieje się w okolicznych domach kultury? w porównaniu z nimi nasz jest jak muzeum – nic się nie dzieje, pusto! 10 lat wasze dzieci chodziły na lekcje z budynku do budynku, bo nie miały szkoły!! ewenement w skali kraju!!!!!!!!!! a kiedy w końcu ją wybudowano, nowoczesną, wypasioną, oddaliście ją bez walki, bo ktoś chciał ją sprzedać!!!!!!!!! niewiarygodne!!!!!!!!!!!! obok wyremontowano młyn pod muzeum, za kwotę zbliżoną do kosztów wybudowania tej szkoły (a 5 razy mniejsze)! czy to są dobrze wydane pieniądze? i czy to jedno pomieszczenie do “zwiedzania” zasługuje na miano muzeum? w międzyczasie sprzedano wszystkie nieruchomości jakie można było sprzedać w strategicznych miejscach, a z pompą wybudowano kilka budynków które świecą pustkami, mam na myśli świetlice wiejskie (bo nie wystarczy budynek, potrzeba jeszcze pieniędzy na szeroko pojętą kulturę). mam na myśli budynek przy basenie i szynk na targowicy (nie zarabiają na siebie)!!! tymczasem kilka rodzin zrobiło sobie z gminy prywatny folwark – zatrudniają swoje żony, synów, córki, synowe w jednostkach podległych i czerpią inne profity!!! naprawdę wam to nie przeszkadza??? a wy?????? nie chodzicie na spotkania wyborcze, bo się boicie że ktoś was zobaczy, nie zadajecie pytań, nie upominacie się o swoje!!!! i tak będziecie się bać przez kolejne 5 lat??????? 5 lat to dużo czasu!!! pewnie! – inna ekipa może robić to samo!!! ale jeśli nie będzie chciała nas wysłuchać, jeśli się nie sprawdzi, to za 5 lat łatwo będzie ją wymienić, bo nie będzie tak zakorzeniona!!!!!! zmiany są dobre! zmiany rozwijają! zmieńmy władze naszej gminy!!!!!!!!!!!!

  30
  6
  • Szczepan pisze:

   Zupełnie nie zgadzam się z opinią Oświeconego.
   Dla mnie Żarki są społecznością której się ewidentnie udało. Na pewno nie zmarnowano ostatnich lat, maksymalnie użyto do rozwoju unijne środki, odremontowano lub zbudowano tyle wspaniałych miejsc (szkoły, rynek, drogi, muzeum, ścieżki rowerowe,….). Nie znam w powiecie myszkowskim i zawierciańskim drugiej takiej gminy.
   Pewnie zdarzyły się jakieś błędy, ale “nie myli się tylko ten co nic nie robi”.
   Idźcie i głosujcie, mądrze wybierzcie, abyście kiedyś nie żałowali, bo łatwo zejść z właściwej drogi.
   Powodzenia.

   13
   20
  • bruno pisze:

   Kry….a daj już spokuj czas pogodzić się z przegrana ?

   5
   12
  • Czesław pisze:

   Targ jest i zarabia a wiesz ile pieniędzy gmina musi dołożyć do oświaty? Wiesz ze dzięki reformie PiS nakłady na oświatę znacznie się zwiększyły a dotacji z budżetu państwa nie ma? Proszę sprawdź sobie ile gmina w poprzednich latach doplacala do szkolnictwa a ile teraz i jak procentowo wygląda to w budżecie. Pani kandydat PiS na burmistrza była kiedys w Myszkowie dyrektorem obsługi szkół i co? I ja bardzo szybko odwołali. więcej nie trzeba mówić a stanowisko burmistrza jest bardziej odpowiedzialne niż dyrektora obsługi szkół tylko burmistrza tak łatwo odwołać się nie da…

   6
   12
   • oświecony pisze:

    czyżby sama pani rzecznik mi odpowiadała??? targ jest i zarabia sporo, jednakże mniej niż wcześniej, prawda???? w innych gminach też są szkoły. może nie takie na około 40 uczniów(!) ale też się do nich dokłada, choć tam dochodów mniej niż u nas. teraz chyba niewiele dokładacie do szkół, bo dla oszczędności stłoczyliście dzieci w starej SP i uczą się na zmainy????? przydałaby się reforma gminnej oświaty, bo edukacja dzieci jest inwestycją na przyszłość, a ta nasza oświata inwestuje raczej w żelazny elektorat, nie sądzisz???

    12
    4
   • jasnowidz pisze:

    W pierwszej turze pewnie nikt nie wygra, w drugiej kobieta górą – tak to widzę ja jasnowidz, choć nie Jackowski….no chyba, że mam zaćmę 😀

    12
    7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *