bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Zaginął 30-letni Dominik Ledwoch z Jaworznika
04 czerwca 2018 r. | 20:45
1

Myszkowscy policjanci poszukują 30-letniego mieszkańca Jaworznika. Mężczyzna wyszedł z domu w dniu 31 maja i dotychczas nie powrócił. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 30-letni mężczyzna 31 maja b.r. około godziny 17.00 najprawdopodobniej wyjechał z domu rowerem koloru grafitowego i do tej pory nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 187 cm, waga 75 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótkie, proste, oczy niebieskie, twarz pociągła, szczupła, uszy normalne, nos normalny, prosty.

Ubiór zaginionego: szara koszulka z krótkim rękawem, spodnie krótkie do kolan w kolorze niebieskim, buty sportowe- czarne, na pasie saszetka w kolorze szarym wykonana z materiału.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie - telefon 34 315-32-00, lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź do “Zaginął 30-letni Dominik Ledwoch z Jaworznika”

  1. Ojciec pisze:

    Pomódlmy się o szczęśliwe odnalezienie zaginionego. Życzę dużo siły i nadziei rodzinie i bliskim.

    14
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *