zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Marek Strzelczyk
Zakład Usług Komunalnych w Żarkach ciągle na minusie
04 stycznia 2018 r. | 14:47
18

Zakład Usług Komunalnych w Żarkach to jednostka gminy, w której pracuje dwóch radnych: Henryk Świerdza i Paweł Labocha. ZUK dysponuje przychodami netto na poziomie 1 642 999,44 zł, przy funduszu 5 441 178,87 zł. Taki przychód nie wystarczył, by ZUK zakończył rok na plusie. W 2015 roku ZUK był na minusie ponad 116 tys. zł, a w 2016 roku kwota ta była na minusie 85 tys. zł. Sprawozdanie za 2017 rok poznamy pewnie za kilka miesięcy.

Co ciekawe, w 2015 roku kwota wydana na wynagrodzenia wyniosła 626 725,55 zł, a w 2016 roku było to już 678 859,72 zł.

Sprawozdanie finansowe ZUK znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Zakład Usług Komunalnych w Żarkach ciągle na minusie”

 1. Wyborca pisze:

  Jakie konsekwencje poniósł za to kierownik?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ogromne bo Kierownik Pan Marek Strzelczyk to fajny gość ale musi tańczyć jak mu mocowładca Burmistrz Podlejski takt wybije.

   0
   0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Pewnie dostał od Burmistrza nagrodę za zasługi

  0
  0
 3. Hyniek pisze:

  Dejta spokuj kierownikowi on i tak musi słuchać mnie i Pawełcia.

  0
  0
 4. Marian pisze:

  Dariusz. Ciągle krytykujesz innych. Narzekasz na wszystko i na wszystkich. Żal mi Ciebie. Jesteś przepełniony nienawiścią. W całej gminie dzieje się dużo dobrego a Tobie nic nie pasuje. Zastanów się nad sobą !!!!!!

  0
  0
 5. Dariusz Szlęk pisze:

  Z pracy wróciłem ale się pogubiłem co się dzieje w komentarzach,jeszcze nic nie napisałem a ktoś pisze na mnie z taką wściekłością i nie wiem o co biega.Jeśli ktoś poczuł się obrażony komentarzem to proszę złożyć zawiadomienie do Prokuratury lub na POLICJĘ a nie krakać a działać.

  0
  0
 6. Marcin Labocha pisze:

  Czyli chodziło mu o pana. Czemu mnie w to miesza? Dziwne

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Marcinie dam radę i teraz przyjmuję to na klatę ale jak ruszę do ataku to ich pogrąże w tym ich grajdołku.

   0
   0
 7. Zdzisław pisze:

  Ten Hejt jest celowy aby odwrócić uwagę od istotnych problemów przedstawianych : Zakład Usług Komunalnych w Żarkach ciagle na minusie

  0
  0
  • anty zdzis pisze:

   TY od urodzenia jesteś na minusie !!!!i nikt z tego afery nie robi.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Dobre są Pana spostrzeżenia ale to trzeba mieć sporo siły do tych wpisów ze strony Podlejskiego ,którymi on kieruje dużo cierpliwości żeby podczas riposty nie znaleźć się w Sądzie a im głównie o to chodzi przecież.

   0
   0
 8. Dariusz Szlęk pisze:

  Tak to jest celowe działanie żeby pisać o pierdołach a nie o tym co nakreśla artykuł,to jest fakt że w Urzędzie Gminy Żarki zostały oddelegowane osoby do monitoringu i wklepywania komentarzy na zarki.pl i przez to nie mogą znaleźć faktur firmy Marcina Podlejskiego POLBUT za usługi wykonywane na rzecz Gminy Żarki czyli sprzątanie i odśnieżanie i jeszcze drobne remonty i przeróbki.Ostatnimi czasy mam różnego typu informację odnośnie firmy POLBUT że nazwisko w nazwie jak najbardziej Podlejski ale już imię jako właściciela to nie koniecznie powinno zaczynać się na “M” a wszyscy twierdzą że powinno być i zaczynać się na “K” ale nie podaję jeszcze końcówki czy to “S” czy “L” ,taka mała to dygresja.Porównałem te 2 przepiękne budowle czyli POLBUT w Jaworzniku i Zagościniec Zaklasztorny w Żarkach na osiedlu 600 -Lecia i wyszło mi że to są identycznie podobne budowle jak Bracia Kczyńscy albo Wachowscy ale to już nie Bracia a Siostry bo im Tajlandia się spodobała.Przysłowie mówi że w każdej bajce jest coś prawdy. Powoli rozumiem dlaczego Burmistrz Podlejski tak broni Firmę POLBUT i ich faktur co wystawili dla Gminy Żarki,dlaczego tak sprytnie teren rolniczy przekształcił się w teren przemysłowy na terenie Parków Krajobrazowych Szlaku Orlich Gniazd,a to co wydarzyło się w PPJ Złoty Potok i budowa w Żarkach na OSIEDLU 600-Lecia to paranoja i korupcja.

  0
  0
 9. Edek pisze:

  A co by napisał redaktorzyna gdyby tak ZUK był na plusie? Ano, że zarabia na mieszkańcach, na skandaliczne wysokich opłatach za wode i ścieki… tym bardziej że każdą nadwyżkę zakład ma obowiązek przekazać gminie, czyli komu? PODLEJSKIEMU !!! na nagrody dla urzędasów! na faktury dla Podlejskiego! na jakieś niepotrzebne remonty na Topolowej! I tak ten portal działa proszę państwa.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *