pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Zapraszamy na Jurajski Festiwal Biegowy
12 czerwca 2020 r. | 12:03
0

Wszystkich entuzjastów biegania i uroków Jury Krakowsko-Częstochowskiej zapraszamy na II edycję Jurajskiego Festiwalu Biegowego. Impreza odbędzie się pod naszym patronatem medialnym.

Już 25 września na starcie staną miłośnicy biegów ultra, którzy zmierzą się z dystansem 200 km, a w kolejnych dniach: 26 i 27 września zawodnicy wystartują na trasach 100 km, 50 km, 25 km i 10 km. Jurajski Festiwal Biegowy to wyjątkowa okazja, żeby połączyć zwiedzanie najciekawszych rejonów Jury Krakowsko-Częstochowskiej z aktywnością fizyczną. Trasy będą poprowadzone przez powiaty zawierciański, myszkowski, częstochowski (gminy Kroczyce, Zawiercie, Włodowice, Niegowa, Janów, Olsztyn, Żarki).

Podczas tegorocznej edycji imprezy organizatorzy planują również wieczorne atrakcje: spotkania z biegaczami, pokazy filmowe oraz inne niespodzianki. A jeśli chcecie zachęcić Wasze pociechy do udziału w zmaganiach sportowych albo razem z nimi stanąć na starcie jako drużyna, zapraszamy w niedzielę 27 września na specjalne biegi dla dzieci oraz bieg rodzinny.

JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY w pigułce

Kiedy: 25-27 września 2020 r.

Gdzie: Podlesice (Zajazd Jurajski)

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/4742.html

Strona zawodów: www.jurajskifestiwalbiegowy.pl

Informacje: info@jurajskifestiwalbiegowy.pl

Organizator: Fundacja Family ChallengeDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *