bezchmurnie
22°
20°
niedziela
Reklama
fot. UMiG
Złote Gody w Żarkach obchodziły aż 24. pary!
11 stycznia 2018 r. | 16:48
11

Dwadzieścia cztery pary z gminy Żarki obchodzą w tym roku złote gody - 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji wszystkie pary odebrały pamiątkowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Prezydent RP wyróżnił: Emilię i Lucjana Kołaczów, Stanisławę i Tadeusza Ptasińskich , Mariannę i Józefa Hocasiów, Danutę i Romana Chmielewskich , Teresę i Adolfa Pyka-Siecińskich , Teresę i Zygmunta Cesarzów, Janinę i Wiesława Chodaków, Elżbietę i Jana Chudych, Annę i Mariana Piątkowskich, Zofię i Stanisława Szpaków, Janinę i Stanisława Bublów, Joannę i Henryka Psyków, Zofię i Józefa Sołtysiaków, Janinę i Jana Bułów, Natalię i Antoniego Romanczyków, Wandę i Tadeusza Misztów, Marię i Stanisława Kowalów, Barbarę i Krzysztofa Leszków, Annę i Ryszarda Skorków, Genowefę i Feliksa Muchów, Barbarę i Janusza Lojtków, Krystynę i Mieczysława Skurków, Krystynę i Adama Skorków, Marię i Stanisława Kotów.11 odpowiedzi na “Złote Gody w Żarkach obchodziły aż 24. pary!”

 1. Kryska pisze:

  Znowu tekst ściągnięty z oficjalnej strony urzedu miasta umigzarki.pl. tylko wycięte władze samorządowe z cytatami. Nie ma to jak siedzieć i kopiować pracę innych.

  0
  0
 2. Zdzisław pisze:

  he he niedługo się zacznie. Pan Szlęk poszukuje osoby do współpracy (buhahaha) . Ma mieć lekkie pióro. Czyżby sam już nie wyrabiał? I jak można pisać rzetelnie skoro się komuś zleca byleby pisał

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   może niech rudą weźmie ?

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Jest Pajacu swoboda gospodarcza to mogę sobie nawet Rydzyka wziąść do współpracy a od mojej osoby to wara. Pamiętaj Pajacu że jak ty piszesz byle co i jak to nie znaczy że jestem twoja kopią. Przyjdź na Sesję to będę ciebie słuchał z całą powagą.Nie rób więcej głupich wpisów bo będziesz bardziej pogrążał swojego Włodarza a on już tego naprawdę nie chce ,to miej dla niego litość.

   0
   0
   • Zdzisław pisze:

    Daro po prostu po tym ogłoszeniu widać dokładnie twoje intencje. Nie trzeba być rzetelnym, nie trzeba pisać faktów byleby mieć lekkie pióro i pleść trzy po trzy. Sam sobie zapracowujesz na osąd o sobie a z tego co wiem to nawet w twojej rodzinnej wsi nie jesteś zbyt poważany dlatego pchasz się gdzie indziej i próbujesz zabłysnąć. Bierz se Rydzyka do współpracy tylko kto by chciał z tobą współpracować?! Nawet takie osoby nie zadawałyby się z tak szują jak ty. I uważaj sobie z tymi epitetami bo nic nie pozostaje bezkarne. Zresztą ty już do czynienia z organami ścigania miałeś no nie? Może się pochwalisz? Wszystkim już bruździsz. Nikt nie jest dla ciebie ok. SKO, RIO, Prokuratura. Najwidoczniej nie podzielili twojego punktu widzenia i stąd ta napaść.

    0
    0
    • Dariusz Szlęk pisze:

     ” Zdzisław” ty piszesz bzdety ażeby pisać. Nic nie wiesz a piszesz ,to pochwal się ile ci płacą albo pracujesz w instytucjach że podlegasz pod Podlejskiego i mnie ganisz a jego chwalisz ? Po co brednie siejesz po eterze,która miejscowość jest dla mnie rodzinna ? Widzę że nie wiesz a na pewno nie jest to ta w której obecnie mieszkam więc jesteś kłamcą Zdzisławie. Ja nie muszę zabłyszczać bo ja walczę o swoje a że ty jesteś d…a wołowa to nie moja wina i siedź pod miotłą. Jakie ja miałem zatargi z prawem to nie wiem albo nie pamiętam. Ja kartotekę mam czystą a ty Zdzisław przedstaw się to ja wtedy coś o ciebie napiszę ,bo widzę że ty jesteś błękitny i nieskazitelny.Wczoraj 15 stycznia był BLUE MONDAY ,to może dlatego rąbiesz takie wpisy co ? Podaj do siebie maila to wyślę ci skana zaświadczenia o niekaralności albo podjedź do mnie to od razu będziesz miał oryginał do wglądu. Nie strasz mnie że coś mi przejdzie bezkarnie a jeśli widzisz problem to startuj na Policję,Prokuraturę ,Sądu i ukaraj mnie ,czekam na to ale nie strasz a działaj bo jak nie zadziałasz to zwykły Pajac dla mnie będziesz.Na temat pewnych instytucji to każdy ma swoje zdanie a ty mi na pewno nie będziesz mówił kogo ja mam się słuchać. Obejrzyj sobie PAŃSTWO W PAŃSTWIE na POLSACIE ,ty Zdzisław nie jesteś osobą obiektywną i jeszcze raz nie strasz mnie.

     0
     0
 3. Jagiel80 pisze:

  Wszystkie pary blisko siebie a dlaczego Pawełek tak daleko od Klimka …?

  0
  0
 4. Werty pisze:

  Zdzisław kto ty jesteś ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *