zachmurzenie umiarkowane
11°
sobota
Reklama
Znamy nowe propozycje opłat za śmieci w gminie Żarki
22 lutego 2021 r. | 12:52
16

Dariusz Szlęk opublikował w mediach społecznościowych projekt uchwały dotyczący podwyżki za odbiór odpadów w gminie Żarki. Według projektu, nowa opłata za śmieci wyniesie 25 zł za odbiór odpadów zbieranych selektywnie i 50 zł za odbiór odpadów niesegregowanych.

Dotychczas opłata za śmieci wynosi 22,50 zł za śmieci segregowane i 45 zł za śmieci niesegregowane.

Głosowanie w tej sprawie już w piątek.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Znamy nowe propozycje opłat za śmieci w gminie Żarki”

 1. krzyś pisze:

  O ku…….

  20
  1
 2. zdziś pisze:

  Spoko: to tylko preludium.

  10
  1
 3. Smieciarz pisze:

  Te kur*wy zdechna od krzywdy ludzkiej!!!

  9
  1
 4. speedo pisze:

  Ty. Tokim myślenia to na koniec roku 2021 stawka podnoszona kwartalnie wyniesie 35 zlotych od osoby!!!
  Ciekswe czy PHU Reko zmieniła przy okazji warunki stawki zeszłorocznej Umowy na odbior śmieci.
  A wg. Ustawy Gmina nie może zarabiać na odpadach…ale nie w Żarkach-kryminał i tyle!!!!

  16
  1
 5. Poliglota pisze:

  W tym miesiącu miłościwie nam panujący znowu przyznawał nagrody, z tego co wiem to całkiem niemałe. Teraz wiadomo po co ta podwyżka.

  17
  1
 6. Kinga Nowakowska pisze:

  włodarzem Naszej gminy, wstyd się przyznać, ale którego i ja wybrałam jest Buc z przerośniętym ego…Główny prowodyr ciągłych podwyżek, bez jakiegokolwiek wstydu i szacunku do drugiego człowieka. Jedyne słowa, które w moim odczuciu, od jakiegoś czasu, określają tego pana to nepotyzm, mobbing i złodziejstwo.
  I fakt, większość członków rady nie do końca wie, na czym polega praca w jednostce samorządu terytorialnego, w kwestii prawnej, nie mówiąc już o świadomości pracy dla dobra ogółu.. Dla tych osób, zasiadanie w Radzie Gminy to po prostu łatwo wpadający pieniądz..
  Po co się męczyć, myśleć logicznie, analizować, szukać rozwiązań, Pracować?
  Wystarczy obecność, podpis, paluszek w górę i już, dieta radnego i tak na konto wpłynie??‍♀️.
  Zrobić coś konkretnego dla dobra ogółu? Wspólnie działać i dążyć do poprawy funkcjonowania gminy oraz życia jej mieszkańców?
  Taa, przecież w całym kraju są podwyżki to i u nas musi rosnąć… Nieważne, że może być taniej, lepiej, łatwiej dla wszystkich mieszkańców, z korzyścią dla całej gminy. Działanie dla wspólnego dobra oznaczałoby, ze trzeba zrobić coś więcej niż tylko „być”.
  A przede wszystkim, oznaczałoby narażenie się „władzy”. Władzy, która skutecznie poniżaniem, zastraszaniem, jawnym wyśmiewaniem, podporządkowuje sobie pracowników. Bezczelnie okradając nieświadomego obywatela, by osiągać korzyści dla swojego prywatnego interesu i osób sobie przychylnych, TEORETYCZNIE działając przy tym w granicach prawa..
  O ile jeszcze trzy lata temu szanowałam pana K.Podlejskiego, tak teraz najchętniej naplułabym mu w twarz, żeby choć przez chwilę poczuł się nikim, tak jak nikim czuje się zapewne nie jeden jego podwładny..
  KARMA panie burmistrzu, ona zawsze wraca.. Do pana wróci ta zła..niespodziewana i ze zdwojoną siłą…

  27
  1
 7. Poliglota pisze:

  Brawo Pani Kingo!Zgadzam się z Panią w 100 %.Jednak muszę Panią przestrzec że zapewne będzie Pani teraz kontrolowana przez wszystkie możliwe podległe służby. Napewno będą bardzo mocno się starać żeby coś znaleźć a jak nie to czeka ich “pręgierz “.Jeszcze raz wielkie BRAWO!!!

  13
  0
 8. krzyś pisze:

  Pani Kingo jak rzeście głosowali to tak teraz macie – ja z czystym sumieniem głosowałem na innego kandydata bo dosyć już miałem tej arogancji i nepotyzmu oraz bufalstwa. A jak większość społeczeństwa toleruje takie bufalstwo bo im to odpowiada to teraz ma i niech płaci i płacze.

  9
  1
 9. Wścibski pisze:

  Mam info że były kierowca został zmuszony do pójścia na urlop wychowawczy po to żeby kierowcą mógł zostać synek żareckiego barona.

  15
  1
  • Ani mru mru pisze:

   Tak, mnie doniosły pszeczkolanki że dziecko pana kierowcy sprawia problemy wychowawcze. Tofik nigdy takich problemów nie sprawiał i to on będzie kierowcą. Tofik jesteś debeściak, jestem z ciebie dumny!!!

   6
   2
  • ... pisze:

   Oficjalnie to Pan Karol pracuje w archiwum gminnym, nie jako kierowca… absurd goni absurd w tej gminie.

   13
   2
  • Rysio pisze:

   Tak właśnie bylo, nie zmyślam

   10
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *