zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Zobacz jak radni będą dyskutować o budżecie – na żywo na fb!
07 grudnia 2017 r. | 17:00
55

W piątek 8 grudnia w sali UMIG Żarki odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia Rady Miejskiej w Żarkach. Głównym punktem komisji będzie zaopiniowanie projektu budżetu gminy Żarki na 2018 rok. Oczywiście, będziemy tam z kamerą.

Początek LIVE na naszym facebooku - TUTAJ.

Zaczynamy o godz. 9:00.

Proponowany porządek obrad
1.Zaopiniowanie projektu budżetu gminy Żarki na 2018 rok
2.Sprawy bieżące.55 odpowiedzi na “Zobacz jak radni będą dyskutować o budżecie – na żywo na fb!”

 1. Robercik pisze:

  Będzie się działo ?

  0
  0
 2. mowatrawa pisze:

  nic nadzwyczajnego i tajk wszystko bedzie po staremu

  0
  0
 3. lolo pisze:

  Po staremu będzie, ale będzie można zobaczyć dyskusję naszych gwiazd

  0
  0
 4. Wyborca pisze:

  zobaczymy nasze żareckie tuzy w akcji

  0
  0
 5. Krystyna 2348 pisze:

  fryzjerzy i kosmetyczki rankiem w ruch.

  0
  0
 6. Tomek pisze:

  Jaskólski sam zrezygnował z tego szacownego grona !!!!

  0
  0
 7. Tomek pisze:

  Ale zawsze może w tym cyrku uczestniczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. Dariusz Szlęk pisze:

  A nad czym oni mają ci RADNI dyskutować jak oni już mają gotowce napisane ? Radnych zadanie polega tylko na widocznym podniesieniu ręki do góry aby było można dobrze policzyć ilość oddanych głosów i to są dwie tercje i dwie Komisje załatwione w teleexpresowym tempie.System głosowania strikte Puttinowski że wszyscy na tak.Cyrk to za dużo powiedziane,bo w Cyrku tresowane zwierzę czasami odmawia a tutaj to nie ma takiej opcji żeby sprzeciwić się i wtedy to lepiej na Sesję się nie wstawić ale znowu dieta przepadnie i to są duże dylematy dla Radnych a Burmistrz tylko patrzy jak Radni się zachowują i głosują.Ciekaw to jestem jak Radni będą przygotowani merytorycznie ? Niech mi tylko pozwolą zadawać pytania na tych Komisjach to ze dwa dni posiedzimy i obiecuję że kryje koszty cateringu z wybranej restauracji i może to być nawet Przystań Leśniów albo mam lepszy pomysł że zamówienie złożymy w Biedronce na jakieś gotowce zamrożone a w Gminie jest oczywiście na czym podgrzać i będzie wtedy tanio ale co najważniejsze że będzie to ciąg promocji inwestora strategicznego marki Biedronka jakiego nam zafundował oczywiście w dobrej wieże Burmistrz Podlejski . Po udanych obradach zapraszam wszystkich na plac budowy DINO na szampana aby uroczyście powitać kolejnego inwestora strategicznego dla miasta Żarki bo chlebem ich nie będziemy ich witać bo chleb to oni już sami sobie będą wypiekać a pozostanie nam tylko sól ,bo naprawdę mieszkańcy,kupcy,rzemieślnicy,rolnicy,najemcy słono za to zapłacą. Po co tak niszczyć Żarki i Targowisko w Żarkach,jaki cel lub wizja temu przyświeca ? Może się mylę ale nie wiem ,czy Radni będą zabierać głos czy też słuchać bez zrozumienia to co będzie odczytywane. Jeśli Radna Monika Radosz będzie odczytywać to o czym Radni powinni prowadzić zażartą dyskusję i walkę bo to budżet to daję 6+ pod warunkiem że ktoś ten szybki przekaz zrozumie bo Radna Radosz czyta na czas i to widać ,że tylko ona jest zasadniczo przygotowana do obrad bo czyta z prędkością światła.

  0
  0
 9. Krzyś pisze:

  Bardziej trutnia!!!!!!!!

  0
  0
 10. Kos pisze:

  Oglądałem całe . Podoba mi się paraliż wprowadzany przez Pana Dariusza podczas posiedzeń . Chciałem zgłosić się z uprzejmą prośbą do rady aby zrobiona została zbiórka dla pana Szlęka na ew koszulę lub ubranie . Widzę że chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy . Ubier sie chłopok ! Koszule załóż czy marynarkę nie dżinsy . Chcesz być poważnie traktowany to chociaż wyglądaj .

  0
  0
  • Bruno pisze:

   Jakie ubranie taki styl dziennikarstwa troszkę rynsztokowy.

   0
   0
  • Robercik pisze:

   W samej koszuli ma występować ?

   0
   0
  • Julia pisze:

   Panie Kos i ewentualnie czytający HEJTERZY ! Ubranie typu garnitur jest na specjalne okazje ! Pan Dariusz nie jest w roli przedstawiciela handlowego,urzędnika biurowego itp. Nie jednemu z Nas mógłby kupić dobry garnitur! Cieć w garniturze i tak zostanie Cieciem ! Chodzi w tym w czym się czuje dobrze,nie zgrywa sztucznego PANA ! Natomiast ma wielkie Serce bo potrafi wpłacić znaczną sumę potrzebującemu dziecku i rozkręcić zbiórkę pieniędzy bardzo skutecznie ! W krótkim czasie udało się dozbierać potrzebującą kwotę !!!!! Nie jest to z pewnością pomoc Gminy,która łaskawie zamieściłą apel Rodziców !!!!!!!!!!!!!!!!

   0
   0
 11. Pchełka pisze:

  Pan Dariusz chce zabłysnąć ale jeszcze nie wie jak………

  0
  0
 12. artur pisze:

  WItam,
  Byłem wczoraj w Urzędzie . Na stojakach są rozmaite broszury o Żarkach i jedyna reklama noclegów :
  Jurajskie Pokoje.!!- Czy ktos wie komu pozwolił Pan burmistrz się reklamowac w Urzędzie.

  0
  0
 13. Barbara997 pisze:

  Tak ogladałam tą ceremonię widzę ze tegorz pana to nawet do głosu nie chcieli dopuść niewygodne to chyba dla naszych trzymajacych lejce w gminie nie rozumiem po co temu panu garnitur czy koszula przecież to nie urzędas i nie niedziela bo co niektórzy tam zasiadajacy z radnych to mogą cały czas w garniturach biegać .

  0
  0
 14. JÓZEfina pisze:

  A gdzie podziewał się nasz Pan Burmistrz z początku transmisji koszule nie mógł dopasować ,czy niby pilny wyjazd miał troche był nerwowy krople walerinu mógł zażyć bo i duszno Mu było i pić Mu się chciało suche powietrze tam chyba jest .. chyba że \/

  0
  0
 15. Mikołajjjjjj pisze:

  Witam burmistrz mikołaja szukał a jutro pierwsza gwiazdka choinkę odpala to imprez co nie miara a wiek nie ten

  0
  0
 16. co tu robie pisze:

  czepiacie się gościa ze wsi jak się ubiera a radni to jak pod krawatami? .Gostek w koszulce pumy to ok.Ja w pracy nie mogę odbierac prywatnych połączeń tel.a radny może?

  0
  0
 17. cichy wielbiciel pisze:

  coś dla radnego Labochy https://youtu.be/Gfgc3brdKLo
  zachowuj się de***u

  0
  0
 18. ogrodowa KOTOWICE pisze:

  SZLĘK to może wieśniak a pod nim nic a potem 2 metry mułu potem długooooooooooo długoo nic a zaraz potem radni gminy Żarki

  0
  0
 19. Dariusz Szlęk pisze:

  Osa,Robercik,Pchełka,Bruno,Kos====Pani Kasiu niech pani nie zamąca głupotami i tymi wpisami poważnych rzeczy,które dzieją się w Gminie.Ta Komisja miała w założeniach trwać 45 minut a czas przedłużył się do 4 godzin czyli padł rekord wszechczasów Samorządności w Żarkach.Radni zmusili mnie do tego że będe teraz łącznikiem między mieszkańcami a Burmistrzem Podlejskim i wszelkie pytania,które mieszkańcy chcą zadać Burmistrzowi Podlejskiemu mogą przesyłać do mnie a obiecuję że dołożę wszelkich starań aby Burmistrza Podlejskiego o wszystko zapytać.Musimy ominąć zapytania kierowane na oficjalną stronę Gminy Żarki,ponieważ pani Kulińska totalnie wszystko wyrzuca do kosza i pan Burmistrz Podlejski o niczym nie wie.Okropna cenzura i wszelkie zapytania trzeba w formie papierowej dostarczać na sekretariat UMiG Żarki. Podaję maila do siebie strikte związanego z Gminą Żarki ; burmistrz.darekzarki@gmail.com Proszę przesyłać pytania a ja będe pytał Burmistrza Podlejskiego.

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   Pytanie czy pan burmistrz bedzie rozmawial z niszowym dziennikarzem .Bo z tego co czytam na innych pana portalach to zaden z panem nie rozmawia !!!!! Szanuja sie ludzie .

   0
   0
 20. ktoś tam pisze:

  witam może jestem debilem!!!ale słysząc wypowiedż radnego Labochy że lepiej coś sprzedac niż wydzierżawic.To myślę że powinien startowac nie do rady gminy a do sejmu.Został by politykiem roku!!!!!
  ma skubany fantazję. po co miec co rok 1 tys. jak sprzedam i mam 10 tys.

  0
  0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  No macie rację że chodzę ubrany jak to piszecie jak dziad ,no poniekąd macie rację bo w domu się nie przelewa i nie stać mnie na markową koszulkę PUMA a ciekawe oryginał czy podróba,bo przed wczoraj w Wólce Kosowskiej pod Warszawą CBŚ zarekwirowało ogromną ilość podrabianych towarów. Ja na SPOTKANIACH w Gminie jestem gościem i po co mi garnitur to nie wiem. Pytajcie RADNYCH czemu dzisiaj nie byli w garniturach a radzili nad BUDŻETEM i nawet Burmistrz Podlejski opóżnił się ze 2 godziny na tak ważną Komisję. Dajcie mi takie zlecenia jak ma Firma POLBUT MARCINA PODLEJSKIEGO i otrzymuje takie wynagrodzenie z UMiG Żarki ,to będę ubrany chodził extra i nawet osobistego kierowcę będę miał.

  0
  0
  • osa pisze:

   Trzeba miec tupet piszac ze jest sie gosciem skoro nikt cie tu nie zaprasza !!!!!!!!Oczywiscie poza cichymi sponsorami !!!!!!!

   0
   0
   • osa pisze:

    Widze ze pytanie nie siadlo !!!!!!!!niewiesz co odpisac ?????

    0
    0
   • Julia pisze:

    Pan Dariusz jest sponsorem Sam dla Siebie- to widać!Tupet to ty masz per Osa mało co zje ,mało co powie! Owszem nie jest gościem! Jest mieszkańcem tej Gminy ! Chyba Kameleony mają teraz okres godowy,albo rozrodczy bo tego tutaj się napleniło łatajstwa -ha,ha ha!!!!!!!!!!

    0
    0
 22. podlejski pisze:

  Panie Darku pomarzyc to sobie możesz kmiotku od polbutu to precz

  0
  0
  • Helena pisze:

   Prowokacja? Jeżęli prawdziwy Podlejski to proszę rozwinąć temat,jeżeli to nie jest prawda to czekamy na wyjaśnienia!Podlejskich w gminie jest dużo ,prosimy z imienia i nazwiska się przedstawić!!! Być może my wszyscy się mylimy? Chcielibyśmy usłyszeć wyjaśnienia,Prawdę !

   0
   0
 23. od radnego dla koteczka pisze:

  https://youtu.be/HqoThOWoQpE
  czymajmy się razem słoneczko

  0
  0
 24. Wujcio Dobra Rada pisze:

  Panie Darku „ Nie dyskutuj z idiota. Najpierw sprowadzi CIĘ zrobić swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem. ”

  0
  0
 25. Dariusz Szlęk pisze:

  Byłem na spotkaniu w Zaborzu z mieszkańcami ,gdzie również przyjechał Burmistrz Podlejski i ja tego doświadczenia nie widzę w Burmistrzu a dyskutować zawsze można. Wkrótce będziecie mogli obejrzeć film z tego spotkania w Zaborzu bo byliśmy z kamerą http://www.zarki.pl i Burmistrz Podlejski-prawnik,bankier i on nie umie pomóż mieszkańcom Zaborza i w dodatku pozwala niektórym mieszkańcom powielać nieprawdę w dziedzinie prawa i bankowości to szanowny Wujcio Dobra Rada obejrzyj ten film z uwagą i wyszukaj w nim fałsz i nieprawdę a dopiero mów o doświadczeniu.

  0
  0
 26. Pchełka pisze:

  Panie Darku Pan chyba nie wie. Pan się minął z powołaniem serio marnuje się Pan a naprawdę szkoda….

  0
  0
 27. KLAKIER pisze:

  Taką Pchełke mieć na mojej skórze to sama przyjemność bo wtedy służymy razem w szczytnej wierze Gargamelowi ale to diabeł teraz skąpiec i nie ma już za bardzo co jeść a ty Pchło mnie tak ssiesz a zobacz jaki ja Klakier już chudy.

  0
  0
  • Biolog pisze:

   Klakierku,zacznij chodzić na siłownię to będziesz miał klatę i karczycho jak byczek na hiszpańskiej corridzie.

   0
   0
 28. Sojka pisze:

  O linię trzeba dbać

  0
  0
 29. wiesiek pisze:

  to musi być rude i piegowate ze to takie wredne i kąsate

  0
  0
 30. Julia pisze:

  Proszę poczytać moj wpis na Hejt :Kos,Bruno,Robercik ,Osa bo nie będę się powtarzać! Jakoś ani jednego wpisu z waszej strony nie było aby wspomóc akcję zbierania pieniędzy na Szybko dla dziecka ! Zaraz usłyszę ,że darczyńcy się nie ujawniają! Nic mylnego! Gdyby Pan Owsiak nie robił tak głośnych Akcji to w szpitalach nie było by tyle sprzętu z Serduszkami !Może wreszcie pokażecie na co Was stać!!!!!!!! W pozytywnym słowa znaczeniu !!!!!!!

  0
  0
 31. Helena pisze:

  Może rzeczywiście Kameleony i inne poczwary wykluwają się w Mikołaja!Teraz dopiero zaczynają gaworzyć!Gdzie byli jak byłą zbiórka pieniędzy dla Nikosia ? Wiadomo , żę na Gminę w takich sytuacjach nie bedzie można liczyć,jedynie można liczyć na ludzi z Sercem z Empatią !

  0
  0
 32. Dariusz Szlęk pisze:

  Czytam co niektóre komentarze i to nie dotyczy meritum sprawy.Jeśli tak pragniecie prowadzić wpisy to proszę napisać coś o wyglądzie Burmistrza,Radnych,Sołtysów ich wyglądzie zewnętrznym,wewnętrznym,ubiorze i mam pytanie czy was natura stworzyła bez pomyłki ? Po wpisach jednak was określam że też macie defekt związany z główką. Te potem stworzone wulgarne komentarze wysłać na oficjalną stronę gminną i zobaczymy czy zostaną opublikowane ?

  0
  0
 33. bruno pisze:

  Ty masz defekt z glowka zmienieniasz tematy a na zadane pytania nie odpisujesz!!!!Napisz kto cie sponsoruje ????Tylko nie pisz ze robisz to spolecznie bo ludzie z Żarek to nie ciemny motloch .!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 34. Dariusz Szlęk pisze:

  Na co mam konkretnie odpowiadać.Jeśli chodzi o to kto mnie sponsoruje to odpowiadam Dariusz Szlęk,nikt mi nie pisze przemówień itp.,zupełnie sam a to za sprawą traktowania mnie przez UMiG w sposób niezgodny z demokracją,samorządnością i Konstytucją.Na tyle ile pozwala mi moja wiedza,wykształcenie ,obycie i doświadczenie to staję do walki o ujawnienie prawdy w tutejszym magistracie i zdaję sobie sprawę że to jest niewygodne bo patrzę władzy na ręce a zdaj sobie sprawę że na Sesji to cała sala jest przeciwko mnie i niedopuszczalnym jest to że nie chcą mi udzielać głosu i zamykają Sesję w sposób urągający sprawowanej funkcji. Oni mi każą pisać przed Sesją pytania jakie będe chciał zadawać na Sesji aby mogli przygotować się do niej z odpowiedziami i to mówi Przewodnicząca magister,Burmistrz magister,Wiceprzewodniczący-ale tutaj to nawet nie chcę napisać co o tym myślę bo w tym przypadku to naprawdę lekceważy się wyborców,czyli nie są przygotowani merytorycznie do rozmowy o funkcjonowaniu Gminy.Nie mogę sobie pozwolić na takie poniżenie i będe walczył a ja nie odpuszczam a tym bardziej że na wszystko mam udokumentowanie. W sprawach bardziej złożonych pomagają mi prawnicy i znaczy to że ja mam rodzinę w różnych strukturach i mi poprostu pomagają i mam jeszcze wielu znajomych i przyjaciół do wsparcia.Nie śmiałbym lekceważyć mieszkańców naszej Gminy a zresztą nikogo w życiu nie lekceważę to nie wiem skąd tak bezpodstawne pytanie ? Jeśli możesz to przedstaw się lub też jeśli masz więcej pytań to pisz na ; burmistrz.darekzarki@gmail.com

  0
  0
  • osa pisze:

   Hmmm to ciekawy temat .Jesli jak Pan pisze robi to Pan czysto spolecznie to nachodzi mnie pytanie z czego Pan zyje????Caly tydzien biega pan po gminach szukajac newsa do portalu ,wiedz nie ma pan czasu na prace zawodowa.Pisze Pan ze kasy z tego niema wiedz z czego Pan zyje???????Myle ze nie napisze pan ze zona was utrzymuje bo tak bystra i inteligetna osoba jak Pan ma meskie ego i jako glowa rodziny ma j……a .Bo jako kobieta tego wlasnie nie rozumiem !!!!!!!!

   0
   0
   • lolo pisze:

    Osa, zdecyduj się na odpowiednie słownictwo. Zdecyduj się co dla ciebie znaczy słowo „wiedz”. Czy ktoś ma coś wiedzieć i jest to wołacz, czy jest to „więc”czy może jeszcze jakieś słówko, które w małym mózgu osy się pląta.

    0
    0
    • osa pisze:

     Specyjalnie dla ciebie wyjasnię iż chodzi o slowo WIĘDZ !!!!!Każdy bystry zrozumie ze zmieniasz temat .Szkoda ze nasz szacowny dziennikarz nie ustosunkowal sie do pytania!!!!Widocznie cos jest na żeczy!!!!!!!!!!

     0
     0
 35. Dariusz Szlęk pisze:

  Szanowna ” oso” z całą powagą traktuję twoje pytanie i już udzieliłem odpowiedzi że robię to wszystko społecznie a ty dalej drążysz ciągle temat już teraz wielopłaszczyznowo.Czy ty każdemu nieznajomemu zdajesz sprawozdanie finansowe całego swojego życia ? Policjant jak zatrzymuje obywatela to najpierw Policjant musi się wylegitymować przed obywatelem i dopiero potem ma prawo poprosić o dokumenty. Więc proszę przedstaw się z imienia i nazwiska i wtedy nasza konwersacja bardziej się rozwinie merytorycznie.Napewno wiesz gdzie mieszkam to podjedź ,usiądziemy przy kominku i pogadamy a ja nie biję a wręcz mam fajne pomysły na biznesy w naszej Gminie Żarki.Na dowód tego że robię to społecznie to byłem teraz w piątek 08 grudnia na spotkaniu z mieszkańcami Zaborza i można to spotkanie obejrzeć w sieci https;//www.facebook.com/GminaZarki/videos/1490059924447743/ i obiecałem mieszkańcom że pomogę im w sprawie Wspólnoty Gruntowej w Zaborzu ,bo nie widziałem że w tej sprawie przejawia jakąś inicjatywę Burmistrz Podlejski ,który twierdzi ,że jest Dobrym Gospodarzem to z tego spotkania ja wyniosłem inne wrażenie ale nie mnie oceniać a po obejrzeniu nagrania, każdy z mieszkańców/wyborców będzie miał swoje zdanie.Szanowna “oso” a teraz z Poraja jedziemy do Olsztyna ,bo bardzo mi podoba się Olsztyn i zobaczymy co tam słychać. Orszak św.Mikołaja ma trochę ciężko bo brak śniegu i Reniferom ciężko sanie ciągnąć sanie ale do Trzech Króli dotrzemy.

  0
  0
 36. pomocny pisze:

  panie andrzeju jakubczyk a gdzie tam panu ta babcia nowokowa odejdzie jak to piszczy za pieniedzmi bo jak ona tam dostaje na miesiac 2 tysioce zlotych to ona nie odejdzie panu ze chocby koniami pan ja chcial wyciagnac to nie do rady panie andrzeju

  0
  0
 37. Medium pisze:

  Nie wiem,nie wiem,nie widzę pana andrzeja jakubczyka na czele radnych;przecież najlepszym radnym od początku głosowania jest pan mirosław z zaboża.napewno nie bedzie brał tych 2 tysiączkof bo mówił,że mu na kasiurce nie zalerzy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *