zachmurzenie duże
20°
16°
niedziela
Reklama
Zobaczcie jak długo i konstruktywnie obradowali Radni na Komisji Gospodarki i Mienia!
03 stycznia 2019 r. | 13:23
23

Zwróćcie uwagę że 7 grudnia 2018 roku odbyło się ważne posiedzenie Komisji Gospodarki i Mienia w Żarkach gdzie Przewodniczącym jest monter z  ZUK  Żarki Radny Henryk Świerdza.

Monter z ZUK Żarki Radny Henryk Świerdza to osoba dysponująca ogromnym czasem na działanie i funkcjonowanie w strukturach Samorządu , gdzie zamiast być w pracy to większość czasu spędza na funkcjonowaniu Samorządu między innymi zasiadając w wielu Komisjach jako Przewodniczący lub jej członek. Należy podkreślić że zwolnienie z obowiązku wykonywania pracy przysługuje mu tylko i wyłącznie w dniu w którym jest zwołana Sesja.

Podczas obrad Komisji przy tak wysokim planowanym budżecie na ROK 2019 wręcz nie było dyskusji merytorycznej i nie poddano dyskusji ciekawych propozycji ze strony Radnych poszczególnych Sołectw co do zadań na 2019 rok. Na Sesji budżetowej w dniu 28 grudnia 2018 roku sytuacja miała się podobnie.

DARIUSZ SZLĘK

 

 

 23 odpowiedzi na “Zobaczcie jak długo i konstruktywnie obradowali Radni na Komisji Gospodarki i Mienia!”

 1. mieszkaniec Żarek pisze:

  To jakiś żart ??? budżet na dziesiątki milionów zł naszych podatków i co ? szanowna komisja nie ma pytań ?
  ja to czytam to widzę że młody radny Adam coś sie interesował i chyba tylko w młodych nadzieja! życzę jeszcze więcej odwagi !
  z jakiego okręgu jest Zamora a z jakiego Maślankiewicz ?
  Czemu moja radna ze sołectwa nic się tym nie interesowała 🙁 ?

  23
  4
  • haha pisze:

   bo większość radnych nie jest od zadawania pytań tylko od podnoszenia łapek kiedy pan każe!

   22
   4
  • ZGRYWUS pisze:

   Pewnie była na kacu albo pijana albo najprawdopodobniej to może ona ta radna jest matołem!

   16
   3
  • Obywatel obserwator pisze:

   Maślankiewicz Leśniow – Przewodziszowice.
   Zamora – osiedle 600 – lecie.
   Jest info na BIP Żarki ale tam trudno znaleźć cokolwiek .

   15
   1
  • Barbara pisze:

   Czy napewno członkom komisji, zostały przedstawione wszystkie pisma,dotyczące ważnych dla mieszkańców spraw, które zostały złożone, czy to do burmistrza czy przewodniczących Nowak i Pompy.?Dlaczego nikt z radnych nie upomina się o to aby zostały przeanalizowane na forum komisji. Czy ważne jest tylko to co burmistrz zechce łaskawie wyciągnąć z szuflady?

   13
   2
   • Sąsiad pisze:

    Pani Barbara znowu ma rację !!!!!!!!! Jak się. Nią nie zgodzić -jak znowu ma rację

    11
    1
   • Zyzio pisze:

    Najważniejsze jest, że przyznali sobie maksymalne diety. A to nie był obowiązek ! W innych gminach mają po 400 zł. Ale oni przyszli po kasę, dorobić do pensji i renty.

    2
    0
 2. konstytucjonalista Żarki pisze:

  Brawo Panie Zamora, teraz wyraźnie widać że i Pan i Pan Maślankiewicz to radni nowego pokolenia… inny sposób myślenia. BRAWO Panowie macie moje wsparcie! Cieszę się że chociaż wy jesteście przygotowani na komisjach i sesjach !
  Za ta kasę co biorą inni radni to wstyd aby się nawet nie zapoznawać z najważniejszym dokumentem gminy budżetem miasta!
  Dziękuję Pani Stanisławie że przypomniała o drodze którą również użytkuję ja.

  16
  6
  • MARUDA pisze:

   Jak ja nie cierpię wąsaczy i każdy z nich ma wąsa.Ich znakiem rozpoznawczym i przynależności to jest posiadanie wąsa.Tak działają jak Masoni.

   15
   2
  • Sąsiad pisze:

   Zamora i Maslankiewicz to młode pokolenie -wykształcone i myślące ! Inaczej niż te buractwo od Klimka ,ZUK itp zależni od władzy w gminie .Naprzekór nazwali się niezależni -ciekawe od kogo -od wyborców

   17
   2
 3. Wyborca pisze:

  Ooo pan Szlęk “dziennikarz” pełną parą. Szkoda jeszcze że stylistyka leży i kwiczy ale zleceniodawca może zainwestuje choć trochę w swojego kolegę po fachu i skieruje na kurs poprawnej stylistycznie pisowni? Widać jakie mamy w dzisiejszych czasach “dziennikarstwo” i “dziennikarzy”. Teraz to i pewnie tematów będzie się szukać na siłę skoro już tak lejce puszczone…

  10
  16
 4. Yo Yo pisze:

  Jakość tego tekstu jest tak zła, że aż bolą oczy..

  11
  9
  • ZGRYWUS pisze:

   Twój czarny pan i tak ma potężnego zeza to i tak oczy go bolą albo wściekłość go wchłania do końca i fioletowym się staje na twarzy

   10
   4
 5. Obywatel obserwator pisze:

  System do głosowania o którym wyczytałam w protokole to już prawie standard w gminach takich jak Żarki . Generalnie wiedać po nagrqniach że sala sesyjna jest źle zorganizowana … nie ma nagłośnienia, brak rzutnika, mównicy itd .
  Zobaczcie jak to wygląda w Myszkowie .. inna bajka .

  14
  2
  • Onufracy Borowski pisze:

   Zrozum że Barbara Major odeszła już z urzędu i kto by Klimka z mównicy odprowadził po wskazaniu na spożycie wody ognistej on jest jak Junker w Brukseli a miałby już problemy Klimek z wejściem na mównicę bo mówią że on w alkogoglach chodzi a to bzdura.Jest nawiany i sie potyka nasz wódz.

   13
   2
 6. Zetor pisze:

  Gdzie można uzyskać jakieś kontakty do radnych ? Adres maila czy ewentualnie numer telefonu ?
  Chciałbym wysłać pismo na meila z pytaniami do mojej radnej, mam też kilka sugestii. Tel też by się przydał bo czasem są pieklace tematy ….

  12
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   Podaję numer telefonu do ogólnego kontaktu;
   osoba publiczna Przewodniczący Rady Miejskiej w Żarkach Mariusz Pompa +48 531-465-835 Możecie dzwonić na ten numer i pytać o wszystko.

   10
   3
 7. Sąsiad pisze:

  Radny ,który nie boi. Się swoich wyborców podaje telefon adres mailowy

  12
  2
 8. Do Szlenk pisze:

  Panie Szlenk kim pan jest z zawodu i wyksztalcenia? O ile cenie pana upartosc, to nie znosze pana chamowatosci? Nie dalo sie tego inaczrmej napisac? Po co te przytyki ze monter? Bawi sie pan w Gąsiorowskiego i Kierasowa? Myslalem ze na wiecej pana stac.

  5
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *