zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Żona komendanta policji komendantem straży miejskiej w Żarkach
24 grudnia 2021 r. | 10:31
6

Żona Komendanta Powiatowego Policji w Myszkowie, insp. mgr Marcina Lemańskiego została nowym komendantem Straży Miejskiej w Żarkach. Monika Lemańska, bo o niej mowa, od 2008 roku do 2016 roku pracowała jako strażnik gminny w Kamienicy Polskiej. To jej jedyne doświadczenie zawodowe związane ze strażą gminną. Później prowadziła sekretariat LO w Myszkowie i była specjalistą wydziału gospodarki mienia w Starostwie Powiatowym w Myszkowie. Ma wykształcenie wyższe.

Poniżej znajdują się dokumenty przedstawione do konkursu. Co dziwne, imię i nazwisko drugiego kandydata, który startował na stanowisko komendanta, jest objęte tajemnicą.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Żona komendanta policji komendantem straży miejskiej w Żarkach”

 1. Ślepy pisze:

  Kto rozpierniczy wreszcie to kumoterstwo Rybiego Oka

  16
  0
 2. Wojtek pisze:

  Czyli to jest ta Pani co obrabiała zdjęcia z foto radaru w Kamienicy śmiech na sali
  czyli żona komendanta policji Myszków
  na układy nie ma rady a czy testy sprawnościowe ta Pani przeszła czy po znajomości wszystko się załatwia czyli przysługa za przysługę czyż nie tak panie władający naszą gminą
  pan który startował na to stanowisko nie miał pleców czy o co z nim chodziło
  to nie sprawiedliwe że ta pani bez doświadczenia dostała taka posadę.

  17
  0
 3. Łukasz pisze:

  Co wy chcecie udowodnić? To że jest żoną komendanta policji nie oznacza że będzie źle pracowała. Dajcie dziewczynie szansę, a nie od razu szukacie okazji do hejtu.
  Zaznaczam że nie jestem z jej rodziny i nawet nie wiem jak wygląda, ale uważam że należy oceniać pracę, a nie to że ma za męża komendanta.

  3
  16
 4. Roberts Skorek pisze:

  Jedno szambo wiele gowien, policja rodzinny zakład opieki dla rodzinki która nie umie nic i nigdzie poza psiarnią nie dostanie pracy bo tu wystarczy wujek pies, najlepiej jak jest dość wysoko, wystarczy zobaczyć na rody policjantów i widać, że od milicjanta przez po licjanta w końcu pis licjanta można narysować drzewo genealogiczne, niektórzy oczywiście zatrudniani w komediach ościennych. Ale jak nic nie potrafi robić to zawsze może brać za to pieniądze jako stróż prawia.

  1
  0
 5. Grzesiu pisze:

  Ten wybór to śmiech wielki. Ale jaja!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *