zachmurzenie duże
20°
16°
niedziela
Reklama
ZUK za miejsce postojowe koparki i ciągnika zapłacił 18 tys. zł
22 stycznia 2018 r. | 11:24
20

Ponad 7 tys. zł rocznie Zakład Usług Komunalnych w Żarkach płaci za miejsce postojowe koparko-ładowarki oraz ciągnika Zetor z beczką asenizacyjną na terenie posesji Tomasza Ulmana w Żarkach. Pojazdy ZUK-u stoją tam już trzeci rok. Łączny wydatek za sam parking ze styczniem 2018 roku kosztował ZUK ponad 18 tys. zł.

Ciekawe, nawet bardzo ciekawe.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “ZUK za miejsce postojowe koparki i ciągnika zapłacił 18 tys. zł”

 1. osa pisze:

  To gdzie niby mają stać ?przed gminą ,na basenie !!!!czemu redaktor nie odpowiedział sobie na pytanie ?

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Wydawanie pieniędzy za tego rodzaju postojowe to zwykła niegospodarność!

  0
  0
 3. Staś pisze:

  Burmistrz Podlejski = Sprawdzony Gospodarz = Sprawdzony Rozrzutnik Naszych Pieniędzy

  0
  0
 4. bruno pisze:

  Odpowiedz kierownika czytelna, klarowna, merytoryczna .Wiedz staram sie zrozumiec sens tego artykulu!!!!!!Wszyscy pisza o niegospodarnosci ,tylko czemu w zaden sensowny sposob tego nie przedstawiaja .Choc mysle ze nocny fachowiec od wszystkiego znajdzie merytoryczne rozwiazanie kolejnego wyimaginowanego zawiasu naszego reprtera .

  0
  0
 5. Kazik pisze:

  Tak naprawdę połowe tych pieniędzy za parkowanie to powinien dostać Świerdza, przed ukazaniem sie tego portalu,kopara częściej stała na jego placu .Dzięki portalowi prywata oficjalna trochę ukrócona

  0
  0
 6. mieszkaniec pisze:

  wiele się zmieniło od kiedy jest ten portal. Nawet śmieci odbierają wszystkie nie zostawiając nic dla POdlejskiego. Widać jakiś dziwny układ był z tymi śmieciami i zależało komuś Wiesiu je wywoził a kto inny faktury wystawiał. Ot i całe zakłamane Żarki.

  0
  0
 7. gienio pisze:

  A czy czasem burmistrz z radnymi nie podnosili nam cen za wodę w ostatnim okresie.

  0
  0
 8. Jaro pisze:

  osa ty to ani gramotna ani pisząca z sensem , więdz nie masz prawa na tym portalu pouczać innych

  0
  0
 9. Eska pisze:

  Kierownik trzyma pion i poziom

  0
  0
 10. Fredek pisze:

  dajcie spokój kierownikowi , to naprawdę porządny i dobry człowiek , zapewne by chciał wiele zrobić i zmienić , ale ma nad sobą nadzór , a na takie układy nie ma rady!Nie tylko Pan Marek Strzelczyk ale wiele innych osób na stanowiskach kierowniczych sprawy gminne widzą inaczej , ale to normalne jak się nie ma siły przebicia w stosunku do tzw.KLIKI to normalne , że każdy chce zachować swoje stanowisko pracy , każdy z nas ma na utrzymaniu nie tylko siebie , ale i rodzinę.

  0
  0
 11. Fredek pisze:

  a co do Eska , chciałbym cię zobaczyć jak ty trzymasz pion i poziom , bo według mnie to mu to pięt nie dorastasz , tak , że następnym razem przemyśl co piszesz , zanim kogoś obrazisz.

  0
  0
 12. Eska pisze:

  Fredek-czytaj ze zrozumieniem
  Trzeba mieć mocny kręgosłup żeby cię kliki i układy nie złamały i to jest PION
  Jak wielu mieszkańców cenię skromność i pracowitość p.Marka który zawsze stara się pomóc rozwiązać problem, a równocześnie musi być w porządku wobec szefa i mieszkańców i to jest POZIOM

  0
  0
 13. Mama pisze:

  P.Darku odczep sie pan od Rodziny Hajdas z Jaworznika nie obrazaj czlowieku ludzi od pajacow debili samo przez siebie mowi ze poziom intelektualny i kultury null null u pana !!!!Ile zaplacili panu zwierzchnicy za promowanie ktoregos z nich ??Od p.Grabowskiego wara i sam sobie spraw rzeczniczke no i garnitur bo niedlugo sesja zebys wygladal jak czlowiek a nie jak ….pozdrawiam Magdalena

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *